Program dorostů na víkend 23. a 24.9.

DOROSTY U19 A U17 MAJÍ NA PROGRAMU V SOBOTU MISTROVSKÁ UTKÁNÍ 7.KOLA I.CELOSTATNÍ DOROSTENECKÉ LIGY, KDY ZAJÍŽDÍ NA HŘIŠTĚ TÝMŮ SK SIGMA OLOMOUC.

DOROSTY U18 A U16 SVÁ MISTROVSKÁ UTKÁNÍ PŘEDEHRÁVALI JIŽ VE STŘEDU 20.9. V LEDVICÍCH PROTI TÝMŮM FC SLOVAN LIBEREC A DALŠÍ UTKÁNÍ ODEHRAJÍ AŽ PŘÍŠTÍ TÝDEN VE ČTVRTEK 28.9. NA PŮDĚ FK JABLONEC.

DŮVODEM TÉTO PŘEDEHRÁVKY JE VÍKENDOVÁ ÚČAST DOROSTU U16 NA PRESTIŽNÍM TURNAJI ALBIM CUP 2017, KTERÉHO SE ZA POŘADATELSTVÍ FK ÚSTÍ NAD LABEM ZÚČASTNÍ CELKEM 18 TÝMŮ VČETNĚ 11 ZAHRANIČNÍCH ÚČASTNÍKŮ Z RŮZNÝCH KOUTŮ SVĚTA.

V sobotu 23.9. nejstarší dorost FK TEPLICE U19 v rámci 7.kola I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 zabojuje o mistrovské body na hřišti v Řepčíně s domácím týmem SK SIGMA OLOMOUC.

Svěřenci trenérů Jakuba Pekaře a Václava Budky zvolili netradičně dopravu vlakem SuperCity Pendolino a rádi by při zpáteční cestě dovezli z Olomouce i nějaké ty bodíky. Pro teplické to ale rozhodně nebude snadné utkání, protože Olomouc pod vedením hlavního trenéra Augustina Chromého patří k favoritům celé soutěže a aktuálně je na 3.příčce v ligové tabulce s bilancí 5 výher a 2 porážek při aktivním skóre 14:9. Sobotní zápas na přírodním trávníku hřiště Řepčín v ulici Svatoplukova v Olomouci s výkopem ve 13:00  řídí jako hlavní rozhodčí pan Jiří Polák a na čarách mu budou asistovat pánové Adam Slováček a Tomáš Bernatík.

Mladší A dorost FK TEPLICE U17 vedený trenéry Jaroslavem Kolínkem a Martinem Novákem po skončení duelu devatenáctek vyzve stejně staré hráče SK SIGMA OLOMOUC. Mladí tepličtí Skláři povzbuzení vysokou výhrou v minulém kole doma s pražskými Bohemians změří síly s mladými Hanáky vedenými hlavním  trenérem Lukášem Starobou v duelu 7.kola I.Celostátní ligy U17 od 14:15 na přírodním trávníku hřiště Řepčín v Olomouci.

Mladší B dorost FK TEPLICE U16 vedený trenérským triem Jamrich - Laibl - Köck se o víkendu 23. a 24.9. zúčastní skvěle obsazeného mezinárodního turnaje ALBIM CUP 2017, který pořádá Fotbalový klub FK Ústí nad Labem. V sobotu mají mladí tepličtí Skláři na programu utkání ve skupině B, kde na hřištích Tréninkového centra Klíše postupně vyzvou následující týmy - od 9:30 SG Dynamo Dresden, od 11:10 Hertha Zehlendorf, od 12:00 FK Karpaty Lvov, od 14:10 1.FC Nürnberg a nakonec od 15:50 FC Hradec Králové. V neděli jsou na programu utkání o umístění.

Více informací včetně kompletního programu turnaje najdete na webových stránkách www.albimcup.cz.

Přijďte i Vy podpořit teplické dorosty v cestě za důležitými ligovými body nebo při turnajových kláních proti atraktivním zahraničním soupeřům.

- 7.kolo I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 -

SK Sigma Olomouc U19    vs.   FK TEPLICE U19