Prohlášení FK Teplice k rozhovorům Jana Kroba

Ve včerejších pozápasových rozhovorech, které proběhly ihned po utkání Teplice - Karviná, hodnotil teplický obránce Jan Krob negativně výkon rozhodčích v tomto střetnutí. Fotbalový klub Teplice se od tohoto hodnocení distancuje, nejedná se o stanovisko klubu, nýbrž pouze o hodnocení jednotlivce, který jednal v emocích ihned po zápase, za což se níže v tomto článku omlouvá.

“Za uvedené výroky se trojici rozhodčích omlouvám, byly proneseny v emocích ihned po utkání a takové jednání si nemohu dovolit. Jako hráč se musím soustředit především na svoje výkony a nehodnotit a také nehanit práci a výkony jiných,” sděluje ve své omluvě Jan Krob.

FK Teplice se za vzniklou negativní publicitu také omlouvá a celou věc s hráčem interně vyřeší.