S Teplicemi se připravuje Daniel Trubač

V den svých dvacátých narozenin se s teplickým týmem začal připravovat záložník Daniel Trubač, o jehož ročním hostování z pražské Slavie se v těchto dnech jedná.

Trubač je dlouholetým mládežnickým reprezentantem, v reprezentaci U16 odehrál 11 zápasů, v reprezentaci U17 má 15 startů, v U18 nastoupil k 6 zápasům, v U19 k 19 duelům a naposledy v U20 ke dvěma zápasům. I přes svůj mladý věk už odehrál v nejvyšší soutěži 41 utkání, ve kterých vstřelil jednu branku, v uplynulé sezóně nastoupil do 25 zápasů.

Odchovanec Hradce Králové přišel do Slavie teprve před několika týdny na přestup, ale následující sezónu by měl strávit v teplickém dresu. Tepličtí fandové by měli mít první možnost ho vidět v akci na sobotní generálce s Žižkovem, která se hraje v sobotu od 16:30 na Stínadlech.