Seriál o partnerech: DYNOELEKTRO

Společnost DYNOELEKTRO se od nové sezóny posunula z oficiálních partnerů FK Teplice do pozice významného partnera klubu, proto jsme k rozhovoru pozvali jednatele Petra Štětku.

Představte nám prosím ve zkratce vaši firmu...
Naše společnost zajišťuje kompletní servis v oblasti elektroinstalační činnosti. Ať už se jedná o bytové či průmyslové rozvody. Veškeré dodávky zajišťujeme formou realizace „Na klíč“. Rozsah našich činností je od NN po 35kV, dále veškeré slaboproudé rozvody a MaR. Mimo jiné zajišťujeme servisní služby či komplexní údržbu provozních celků i celých výrobních závodů. Naši pracovníci vynikají zkušenostmi a schopností zvládnout i náročné úkoly v krátkém čase. Na rozdíl od mamutích společností nejsme omezeni byrokratickými překážkami, takže veškeré činnosti jsme schopni zahájit prakticky okamžitě.

Pro letošní sezónu jste se posunuli do pozice významného partnera klubu, co vás k tomu vedlo?
Víceméně celková situace na trhu. AGC je naším významným odběratelem a věřím , že spolupráce s FK Teplice přinese naší společnosti ještě více obchodních příležitostí.

Plánujete do budoucna i další posunutí této spolupráce?
Určitě ano.

Co vám spolupráce s teplickým fotbalem přináší?
Beru to jako výbornou reklamu a zviditelnění naší společnosti. A samozřejmě se na zápasech setkávám s přáteli a obchodními partnery v úplně jiném duchu než na obchodních schůzkách. Jsou to taková neformální uvolněná setkání.

Jak vy osobně prožíváte zápasy žlutomodrých?
Já osobně to nijak dramaticky neprožívám. Beru to jako hru a lepší prostě vyhrává.

Jaký je váš oblíbený hráč?
Martin Fillo.

V loňské sezóně chybělo jen krůček k evropským pohárům, jak se těšíte na sezónu nadcházející?
Pevně věřím, že to mužstvo povzbudilo a letos se tam prokopou. Cesta bude trnitější než loni, ale věřím, že to zvládnou.

Co byste závěrem popřál FK Teplice?

První místo v tabulce a hurá do Evropy. No a soudné sudí. (úsměv)