Seriál o partnerech: K-Pro Soft

Jedním z významných partnerů klubu je nově společnost K-Pro Soft. spol. s r.o.. Tu nám představí v následujícím rozhovoru jednatel Milan Myslík.

Řekněte nám něco o vaší společnosti...
"Společnost K-Pro Soft. spol. s r.o. se sídlem v Bílině byla založena v roce 1996. Při realizaci zakázek používáme nejnovější produkty a poznatky v oboru průmyslové automatizace. Předmětem činnosti firmy je vývoj a výroba kontrolních a měřících stanic a přípravků. Od ledna 2004 jsme výhradními zastupiteli společnosti Solartron Metrology pro Českou a Slovenskou republiku.
Od roku 2011 jsme pak akreditovanou kalibrační laboratoří pro induktivní snímače."

Vaše společnost se od letošní sezóny stala novým významným partnerem FK Teplice, co vás k této spolupráci vedlo?
"Tradice a dobré jméno klubu. Jde o hodnoty, které nám jsou vlastní a které chceme v regionu podporovat. Fotbal v Teplicích má navíc vysokou úroveň, a to i ve smyslu manažerského vedení."

Co od tohoto partnerství očekáváte?
"Kvalitní zázemí pro hráče a jejich vedení a hlavně dobrý fotbal, který bude nadále výstavní vizitkou našeho regionu."

Chodíte pravidelně na utkání FK Teplice?
"Bohužel ne, ale snažíme se. Zápasy ale sledujeme i následně ze záznamu."

Prožíváte zápasy?
"Ano. Víme, co obnáší tvrdá příprava a uspokojení z výhry. To je něco, co si rádi prožijeme i zprostředkovaně přes teplický fotbal."

Které utkání vás zatím nejvíce zaujalo a vtáhlo do děje?
"Utkání s Mladou Boleslaví. Do poslední chvíle jsme doufali v prohru Středočechů. Zápas jsme viděli přímo z ochozů Stínadel, atmosféra byla plná napětí. Bylo to ohromující a to i přesto, že naši nevyhráli."

Co byste popřál FK Teplice do této sezóny i do dalších let?
"Hlavně hodně gólů, samozřejmě vstřelených do branky soupeře. Odhodlané hráče, trenéry i hlavní vedení."