Seriál o partnerech: SPEDICA s.r.o.

Z významného partnera se do pozice hlavního partnera klubu posunula společnost SPEDICA s.r.o., její zástupce pana Sýkoru a pana Feifrlíka jsme vyzpovídali v dalším seriálu o partnerech.

Vaši společnost již fanoušci dobře znají z předchozího dílu seriálu o partnerech, ale co se u Vás za ty dva roky událo nového?
Tak, jak to v životě (a v tom speditérském obzvláště) chodí, stalo se toho za poslední dva roky opravdu hodně. Jedná-li se o pracovní záležitosti, tak se nám, myslíme, podařilo zrealizovat spoustu zajímavých obchodních případů v oblasti mezinárodního i vnitrostátního zasilatelství ke spokojenosti našich klientů. A pokud se budeme chtít bavit o těch osobních?? Tak jsme prostě o dva roky starší, o nějakou tu vrásku, šedivý vlas, ale i o další zážitky a zkušenosti bohatší.

Stali jste se jedním z našich hlavních partnerů, co Vás k tomu vedlo a co si od navýšené spolupráce slibujete?
Rozšíření naší spolupráce s FK TEPLICE bylo logickým vyústěním našich společných aktivit. Byli bychom velmi rádi, pokud by se teplickým podařilo dosáhnout v letošní sezoně kvalitních výsledků v domáci lize a takové umístění v tabulce, které by domácím zaručilo účast v Evropské lize. Jsme přesvědčeni o tom, že Evropská liga prostě do Teplic patří!

Dá se tedy říct, že jste s dosavadní spoluprací spokojeni a že splnila Vaše očekávání?
Velmi si vážíme toho, že se naše skupina SPEDICA může jako hlavní partner účastnit a podporovat teplický fotbal. Spolupráce s FK TEPLICE byla, je, a myslíme si, že i nadále bude, velmi nadstandardní, bezvadná a vždy se na ni budeme těšit.

V minulém rozhovoru zaznělo, že se těšíte na fotbalová utkání na Stínadlech, tak jak pravidelně domácí nebo i venkovní střetnutí FK Teplice navštěvujete?
Několikrát jsme navštívili zápasy mužstva FK TEPLICE, většinou však na hřištích hostů. Je to dáno především naším velkým pracovním vytížením, které je v oboru spedice a zasilatelství opravdu extrémní. Věříme však tomu, že si v letošní sezóně uděláme více prostoru, abychom mohli mužstvo osobně podpořit.

Pane Feifrlíku, o Vás víme, že jste z Plzně, přesto velkým fanouškem teplických. Jak je to v případě společného duelu?
Musím konstatovat, že Plzeň není Praha!! :-) A jsem přesvědčen o tom, že plzeňské publikum, i když samozřejmě a logicky podporuje, přeje a fandí domácímu celku, dovede ocenit i výkon soupeře. Tím pádem nemám vůbec žádný problém a mohu si při společných duelech vychutnat zážitek z dobrého fotbalu, který v současné době oba celky nabízejí. Navíc: mohu v klidu před kamarády konstatovat, že nebude-li zasloužená remíza, určitě vyhrají... „naši“. :-)

Závěrem, co byste oba popřáli všem teplickým fanouškům?
Teplickým fanouškům bychom popřáli spoustu dobrých a kvalitních zápasů, radost z předváděné hry domácího celku, již výše zmiňovanou účast Teplic v Evropské lize, která by domácímu celku velmi slušela a za předváděné výkony by si ji zasloužil. Byli bychom také rádi, kdyby si cestu na nádherný teplický stadion našlo čím dál tím více spokojených fanoušků!