Štěpán Krunert: Sebevědomí, které jsme získali, by nám mohlo pomoct

Štěpán Krunert vyhlíží nedělní souboj Hradce Králové a Teplice, který se bude hrát v Mladé Boleslavi. Moc dobře si uvědomuje, že se svým týmem už musí bodovat.

Jak to vypadá v kabině po zápase s Plzní?
Také si myslím, že výkon nebyl vůbec špatný. Hrajeme dobře, ale nemáme body. Teď přijdou zápasy, kdy bychom body už měli získat. Bojovnost musíme přenést do těch důležitých zápasů.

Neměli jste co ztratit proti Západočechům a i dalším favoritům. Nyní ale body potřebujete, už je co ztratit.
Teď ta utkání budou jinačí. Ale my opravdu už musíme bodovat. S Plzní jsme hráli vyrovnaný zápas. Sebevědomí, které jsme získali, by nám mohlo pomoct.

V neděli jedete do Mladé Boleslavi, kde hraje svá domácí utkání Hradec Králové. Může být pro vás výhoda, že nehraje doma?
Podle mě je to jedno. My i tak musíme jet pro body. Hradec už je na Boleslav zvyklý.

Jak se v Teplicích cítíš?
Kluci mě vzali do party skvěle. Hraju, jsem za to moc rád. Navíc hraju na postu, který je pro mě nejideálnější.

Asi jsi nečekal, že budeš tak brzy v základní sestavě?
Přišel jsem těsně před začátkem sezony. Spíš jsem čekal, že se budu s týmem sehrávat. Ale za příležitost jsem opravdu moc rád.