Teplice - Bahrajn 3:0 (2:0)

Tepličtí hráči v dalším přátelském zápase přivítali v Modré u Děčína, kde jsou na soustředění, národní tým Bahrajnu, který vede český kouč Miroslav Soukup.

Žlutomodří od úvodu utkání byli jasně lepším týmem na hřišti a kontrolovali hru, už v 10. minutě pak otevřel skóre Jan Rezek, který tečoval střelu Jana Kroba přímo do sítě. O navýšení skóre se pokusil o sedm minut později Kučera, ale jeho tečovaná střela skončila těsně mimo. Na 2:0 tak zvýšil až ve 33. minutě Červenka, který dorazil tvrdou ranou odražený míč po standardní sítě. Do poločasu byli blízko brance také opět Červenka a Kučera, ale jejich pokusy gólem neskončily.

Po změně stran teplický kouč Daniel Šmejkal protočil sestavu a hra se vyrovnala. Nejprve měl dvě šance Patrik Žitný, ale gólem neskončily a otěže zápasu převzali hráči Bahrajnu. Pozorný Grigar jim však skórovat nedovolil, krátce před skončem navíc skóroval Urma a zápas skončil výhrou Teplic 3:0.

V sobotu odehrají Teplice ještě jeden zápas v Modré, když se od 10:30 utkají s Varnsdorfem.

10. Rezek, 33. Červenka, 83. Urma.
Sestava Teplic:
1. poločas:
Grigar - Hyčka, Jeřábek, Šušnjar, Krob - Ljevakovič, Kučera - Vošahlík, Suchan, Rezek - Červenka.
2. poločas: Grigar - Dressler, Novotný, Kodeš, Urma - Soungole, Gebert - Hajleta, Žitný, Martirosyan - Vaněček.