Teplice - Sokolov 3:0 (1:0)

Tepličtí nastoupili v posledním přípravném utkání v letní přípravě proti Baníku Sokolov. Utkání se hrálo na Letním stadionu v Chomutově.

Žlutomodří byli od úvodu utkání aktivnější, vidět byl především Otto Urma, který měl dvě zajímavé příležitosti. Hostujícího brankáře prověřil z přímého kopu také Roman Potočný. A právě on o dvě minuty později otevřel skóre, do solo úniku ho vyslal Otto Urma a Potočný střelou mezi nohy brankáře Dvořáka rozvlnil síť. Krátce předtím ale poprvé zahrozil také Sokolov, když po rohovém kopu trefil Čihák hlavou tyč. Tepličtí měli do poločasu další šance k navýšení skóre, ale nepodařilo se jim přidat další gól.

Po změně stran zvýšil svou aktivitu také Sokolov, Tomáše Grigara ohrozil Marek Strada. Na druhé straně pak ukázal pěknou točenou střelu levačkou Roman Potočný, jen těsně minula levou šibenici sokolovské branky. Druhou branku tak přidal až Marek Červenka, který vystřídal právě Romana Potočného a zužitkoval samostatný únik. Třetí branku pak přidal v poslední minutě Davor Kukec. Tepličtí tak v posledním přátelském utkání v letní přípravě zvítězili 3:0 a příští pátek zahájí ligovou soutěž od 18:00 na hřišti Dukly Praha.

18. Potočný, 65. Červenka, 90. Kukec.
Sestava Teplic: Grigar - Vondrášek, Lüftner, Jeřábek, Krob - Ljevakovič - Hora (60. Kukec), Hrubý (84. Kodeš), Vachoušek (46. Soungole), Urma (46. Nivaldo) - Potočný (60. Červenka).