Teplická juniorka hraje o titul!

V neděli se na domácí půdě představí teplická juniorka, která hostí Mladou Boleslav nejde i nic menšího než o mistrovský titul v Juniorské lize.

Tepličtí mladíci předvádějí v celém ročníku skvělé výkony a nyní jsou už jen jeden zápas od prvního místa v Juniorské lize, což by v této mladé soutěži byl historický úspěch pro teplickou kopanou. "Od prvního kola, až asi na dvě nebo tři kola, jsme tabulku vedli, proto si myslím, že si toto utkání o titul zasloužíme hrát. Opravdu půjde o všechno a takový zápas je odměnou pro celý tým, všichni se na něj moc těšíme," říká hlavní trenér Stanislav Hejkal.

Žlutomodří přivítají v neděli 27. května od 11:00 hod. Mladou Boleslav a úkol je jasný, tři body znamenají juniorský titul, který Teplice zatím nikdy neslavily. Zápas s Mladou Boleslaví, tak může toto očekávání poznamenat. "Možná bude zápas trošku nervóznější, protože asi nikdo z kádru juniorky takhle důležitý zápas nehrál, jde o mistrovský titul, o odměnu od svazu, všichni se na to moc těšíme a věříme, že ho vítězně zvládneme," dodává Hejkal.

Doražte tedy všichni v neděli do Dubí - Pozorky, kde se bude hrát rozhodující utkání Juniorské ligy a svěřenci populárního Standy Hejkala sahají po historickém úspěchu v kategorii do jednadvaceti let.