Teplická juniorka přehrála Plzeň

Teplická juniorka dnes na domácí půdě v Dubí přehrála hosty z Plzně výsledkem 4:1, na kterém se podílel dvěma brankami Chukwuma a po jedné přidali Stibor a Kodeš.

Žlutomodří sice od 27. minuty brankou Hejdy prohrávali, ale už o šest minut později srovnal Chukwuma a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Krátce po změně stran nasměroval k vítězství domácí celek Stibor, který se prosadil po závaru v šestnáctce. Pak mohl navýšit skóre také Chukwuma, ale vychytal ho brankář. Nigerijský útočník tak skóroval až krátce před koncem. V nastavení měli ještě tepličtí možnost kopat penaltu, Kodeš sice nabízel zkompletování hattricku pro Chukwumu, ovšem ten s díky odmítl, a tak na sebe zodpovědnost vzal kapitán Kodeš, který uzavřel gólový účet utkání.