Tomáš Kučera přestupuje do FK Teplice

Teplický klub uplatnil krátce před startem jarní části sezóny opci na přestup Tomáš Kučery. Pětadvacetiletý střední záložník přišel do Teplic na začátku září na hostování s opcí z Viktorie Plzeň, hostování se nyní mění v přestup a Kučera tak na jaře bude do zápasů nastupovat již jako kmenový hráč žlutomodrých.

Kučera působil kromě Viktorie Plzeň také v Jihlavě, jejímž je odchovancem. V Teplicích odehrál během podzimní části deset ligových utkání a vstřelil jednu branku. Po svém příchodu chyběl pouze v utkání s Plzní, kdy nemohl nastoupit kvůli dohodě klubů.

Tomáš Kučera na Stínadlech podepsal tříletý kontrakt a přestup tohoto kreativního středopolaře si pochvaluje trenér Daniel Šmejkal: "Jsem rád, že jsme získali Tomáše na přestup, protože s ním nyní můžeme počítat i do budoucna. V týmu se během podzimu dobře adaptoval, takže věříme, že se bude právě u nás dále fotbalově rozvíjet," řiká kouč žlutomodrých.