Tomáš Vondrášek: Míč mi spadl přímo na chránič

Bod z Mladé Boleslavi, kde Teplice v sobotu remizovaly 2:2, zařídil v poslední minutě Tomáš Vondrášek. Po rohu Kučery skóroval holenním chráničem, který má polepený obrázkem své přítelkyně s dcerkou.

Jak je cenný bod z Mladé Boleslavi, který jste získali v samém závěru zápasu?
Řekl bych, že dost. Zápasy, které dokážeme vyhrát nebo zremizovat v posledních minutách, jsou šťastný. Máme z bodu obrovskou radost. Troufám, si říct, že jsme si bod zasloužili.

Byl to první ligový gól tvojí dcerky, že?
Nevím, jestli to trefila dcerka, nebo přítelkyně, ale míč mi padl přímo na chránič. Je to super. Je to takové zpestření, trochu jsme se s kluky v kabině zasmáli.

Pro tebe to byla prvoligová trefa po několika dlouhých zápasech.
Je to tak. Já si ani nepamatuji, kdy jsem naposledy branku dal, možná doma se Slavií. Tenkrát to byla haluz, ostatně teď v Mladé Boleslavi také. Asi už jiné góly dávat nebudu, ale alespoň to přineslo bod.

A ten vám sluší!
Troufnu si říct, že opravdu ano. Začátek nám sice nevyšel, domácí nás zatlačili standardkama, z jedné jsme dostali branku. Po inkasovaném gólu jsme se zvedli, od té doby to bylo už vyrovnané utkání. Mohlo to dopadnout tak i tak, oba týmy měly šance. Remíza je nakonec zasloužená.