Tomáš Vondrášek přidá v Teplicích další sezónu

Minimálně ještě další sezónu ve žlutomodrém dresu přidá v Teplicích Tomáš Vondrášek, který dnes prodloužil smlouvu s FK Teplice do léta 2023. "Tomáš odehrál většinu letošní sezóny až na několik zápasů, kdy se potýkal se zraněním. Navíc se velmi dobře adaptoval i na pozici krajního stopera, na které začal nastupovat po zimní přestávce, proto jsme se dohodli na jeho pokračování u nás," vysvětluje sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Vondrášek zasáhl do osmadvaceti ligových a dvou brarážových zápasů během celého ročníku, vstřelil také dvě branky a na čtyři přihrál. Hned v úvodu sezóny navíc vstoupil do Klubu legend FORTUNA:LIGY. "V Teplicích jsem doma, takže pro mě Teplice byly a vždy budou jasnou volbou," říká čtyřiatřicetiletý obránce, který v následujícím ročníku přidá už svou patnáctou sezónu v teplickém áčku.