U14: České Budějovice vs. FK Teplice 2:1

- Mistrovské utkání České ligy žáků U14 -

SK Dynamo ČB  U14      vs.       FK Teplice  U14

2:1 (1:0)

Branky Teplic: 69. Letocha.

Sestava Teplic: Grümann (49. Myška) – Bartoš (49. Letocha), Lachman (45. Douša), Štercl, Šístek – Korselt, Lána – Bílek (36. Raiminius) – Ingardia, T. Vachoušek, Kolář.

Trenéři: Šašek Miroslav a Černý Jiří.

Vedoucí mužstva: Jungmann František.

Rozhodčí: Vrchota Jaroslav - Jindrle Karel, Švec Hynek.

Stadion: České Budějovice - areál Složiště - UMT.

Diváků: 20.

Miroslav Šašek, trenér:

„Oboustranně kvalitní zápas po herní stránce. Naše aktivita v úvodu utkání, kdy jsme přesně kombinovali a zejména v přechodové fázi vynikali nad soupeřem, přinesla dvě stoprocentní šance, ovšem bez gólového vyjádření. Naopak domácí hned z první příležitosti dokázali skórovat. Na začátku 2. poločasu jsme po individuální chybě inkasovali podruhé, což mužstvem otřáslo. V dalším průběhu utkání byli lepší jihočeši a nás ve třech případech podrželi gólmani. V závěru střetnutí jsme převzali iniciativu a domácí zatlačili, ale výsledkem naší převahy byla branka až v samotném konci zápasu. Neproměněné šance z první půle a individuální chyby nás dnes připravily o lepší výsledek.“