U14: FK Teplice vs. FC Viktoria Plzeň 1:0

FK Teplice  U14      vs.        FC Viktoria Plzeň  U14

1:0 (1:0)

Branky Teplic:

33´ INGARDIA Alex ( pokutový kop ) - 1:0.

Sestava Teplice: Myška ( 36. Grümann ) – Hopi, Lachman, Šístek, Kolář ( 53. Letocha ) – Korselt, Bartoš ( 49. Lána ) – Ingardia ( 58. Douša ) – Polívka ( 36. Hloušek ), Raiminius ( 36. Štercl ), Bílek ( 36. Trnovec ).

Trenéři: Šašek Miroslav a Černý Jiří.

Vedoucí mužstva: Jungmann František.

Rozhodčí: Šimeček Libor - Topinka Josef, Bůžek Karel.

Stadion: Na Stínadlech - přírodní tráva.

Diváků: 50.

Miroslav Šašek, trenér:

„S Plzní jsme sehráli herně vyrovnané utkání, kterému nechybělo velké nasazení obou týmů. V některých momentech zápasu, zejména v průběhu prvního poločasu, jsme předváděli kvalitní kombinaci s rychlou přechodovou fází, ale své akce jsme nebyli schopni dotáhnout do nějaké větší příležitosti až na jednu, z které jsme, jak se později ukázalo, vstřelili vítěznou branku. Hosté se prezentovali velmi slušnou kombinační hrou a jejich pohybliví hráči nám dělali problémy, ale s útoky soupeře si naše obrana poradila. Samotné utkání ovšem moc gólových příležitostí nenabídlo. Na rozdíl od plzeňských jsme dokázali z minima vytěžit maximum a svou šanci proměnili. Dnes bych chtěl vyzdvihnout dobrou defenzivu celého týmu a zejména výborný výkon obrany. Diváci viděli kvalitní střetnutí, ke kterému přispěl i soupeř a samotný zápas byl otevřený až do konce."