U14: SK Kladno vs. FK Teplice 1:4

SK Kladno U14      versus           FK Teplice U14

1:4 (1:3)

Branky FKT: 11´ Ingardia, 21´ Trnovec, 22´ Vachoušek T., 52´ Hopi

Sestava FKT: Myška (47. Grümann) – Letocha (36. Haruda), Lachman, Šístek, Kolář – Korselt – Ingardia (47. Bílek), Jungmann – Život (36. Hopi), T. Vachoušek (47. Raiminius), Trnovec (36. Bartoš).

Trenéři FKT: Miroslav Šašek a Jiří Černý.

Vedoucí mužstva FKT: Jungmann František.

Miroslav Šašek, trenér FKT:

"Zápas na hřišti posledního Kladna jsme nezačali dobře. Po naší chybě v rozehrávce a následném faulu zahrávali domácí pokutový kop, který proměnili. Po tomto momentu jsme zvýšili obrátky a ještě v průběhu 1. poločasu vstřelili tři branky. Ve 2. poločasu jsme si vytvořili permanentní herní převahu, ale podařilo se nám pouze jednou skórovat. Dnes jsme si nevypracovali tolik šancí jako v předchozím zápase a především v útočné fázi hry jsme si nepočínali optimálně. Důrazná hra s velkým nasazením hráčů byla v pořádku, ale v našem projevu jsem postrádal kvalitní kombinaci a lepší řešení při zakončování akcí."