U16: AS Trenčín vs. FK Teplice 4:5

AS Trenčín U16        versus         FK Teplice U16

4:5 (1:3)

Branky FKT: 15´ M. Dubnický ( bez asistence ), 26´ P. Janda ( as. M. Dubnický ), 32´ M. Lukáš ( as. J. Leder ), 46´ S. Kočka ( as. J. Kovalčík ), 71´ M. Hadinec ( as. S. Kočka ).

Sestava FKT: M. Kosinský - V. Čermuš ( 41. R. Kibal ), J. Vinter ( 70. D. Zdeněk ), R. Kovalčík, M. Hadinec – M. Lukáš – J. Leder, M. Dubnický ( 41. M. Vachoušek ), J. Cajthaml ( 41. J. Kovalčík ), T. Huml – P. Janda

Trenéři FKT: Jamrich Ladislav a Laibl Radim.

Vedoucí FKT: Zdeněk Igor.

Stadion: UMT Trenčín.

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha: " V sobotu po poledni jsme odehráli v rámci herního soustředění v Uherském Brodě další těžké utkání s dalším protivníkem ze sousedního Slovenska, tentokrát s AS Trenčín. Od první minuty jsme se snažili o aktivní hru podpořenou aktivním presinkem a vysokým napadáním rozehrávky soupeře. V 15.minutě získal míč M. Dubnický a technickou střelou nás poslal do vedení 0:1. Ve 26.minutě aktivně hrající M. Dubnický opět získal míč a kolmou přihrávkou vybídl P. Jandu do šance, který zvýšil na 0:2. Ve 32.minutě zahrával J. Leder nacvičený rohový kop kdy našel M. Lukáše, který prostřelil vše co mu stálo v cestě. Ve 35.minutě udeřil soupeř, který využil naší nedůslednosti v pokutovém území a snížil na 1:3. Ve druhé půli obě mužstva pokračovala v aktivní hře. Ve 46.minutě S. Kočka vypustil přesný projektil ze vzdálenosti 20 metrů a zvýšil tak už na 1:4. Domácí tým nesložil zbraně a během 7 minut srovnal stav utkání na 4:4. V 71.minutě M. Hadinec strhl vítězství na naší stranu po přispění brankáře domácích.

Soupeř byl velmi aktivní a zdatnější v individuálních herních činnostech. Během 20 hodin jsme odehráli dvě velmi těžká utkání a kluci v obou zápasech podali nadstandardní výkon. Musím je všechny za předvedený výkon pochválit. Pro nás skvělá konfrontace s vynikajícím soupeřem. Za takovéto zápasy jsme velmi rádi a nás všechny posouvají sportovně i lidsky."