U16: FK Mladá Boleslav vs FK Teplice 1:5

51´- K.Sinu

74´- P.Hural

Rozestavení FK Teplice U16: 4 - 1 - 4 - 1

Sestava FK Teplice U16: M.Kosinský - J.Leder, J.Kovalčík, M.Hadinec (48. M.Vachoušek) - R.Kibal (40. J.Orgoň), K.Sinu, J.Kozák, M.Dubnický, S.Kočka (50. T.Křivohlavý) - J.Cajthaml (40. P.Kolárik), P.Hural.

Průběh utkání slovy asistenta trenéra Radima Laibla:

„Poslední přípravné utkání před premiérovou sezónou v dorostenecké kategorii jsme odehráli v městě automobilů – v Mladé Boleslavi. Bez několika zraněných hráčů, ale odhodlaní bojovat za jakéhokoliv stavu, jsme vstoupili do utkání zodpovědně a organizovaně. Po krásné kombinační akci se k míči dostal Hural a v samostatném úniku se nemýlil – 0:1. Domácí sice o několik minut později vyrovnali, ale hosté dál pokračovali v náročném tempu a odměnou jim byla branka „Fellainiho“ (Sinu), který hlavou poslal hosty do vedení – 1:2. Další pohlednou kombinační akci hostů s přehledem zakončil Cajthaml – 1:3. Druhý poločas již byl, až na výjimky, celý ve znamení hostující převahy, především trio ve středu zálohy Hural-Sinu-Dubnický bylo velmi aktivní a v tomto zápase rozdílové. Pokud k tomu připočteme tentokráte dobře fungující obranu, výsledek je zasloužený. Do konce zápasu skóre ještě navýšil Hural a Sinu.“

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jarmicha:

„Celý tým zaslouží pochvalu a poděkování za kvalitní hru. Nerad chválím jednotlivce, ale středová formace byla dnes výborná. Věřím, že kvalitu prokáží i v dalším utkání a hlavně v těch, kdy se jim či týmu nebude tolik dařit, tam se teprve ukáže jejich pravý přínos pro tým. Pro kluky je tento výkon povzbuzení a důkaz toho, že naše společná práce má smysl.“

Fotoalbum z utkání s FK Mladá Boleslav najdete ZDE.