U16: FK Teplice - SK Slavia Praha 1:3 (0:2)

Branky FK Teplice U16: 72´ Krogner ( as. Zaspal )

Branky SK Slavia Praha U16: Zeronik, 9´ Hošek, 77´ Bárta

Rozestavení FK Teplice U16: 3 - 5 - 2

Sestava FK Teplice U16: Pecháč - Hora, Mikšovský, Novák (73.Petrželka) - Steinsdörfer (41.Radoš), Krajíček, Emmer K, Stružinský (41.Rollinger), Zaspal - Fabián, Navrátil (53.Krogner).

Statistiky FK Teplice U16: Střely na branku 3 (1-2), Střely mimo branku 2 (1-1), Šance 2 (1-1), Rohy of 3 (2-1), Rohy def 4 (1-3).

Statistiky SK Slavia Praha U16: Střely na branku 7 (3-4), Střely mimo branku 6 (3-3), Šance 4 (2-2).

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra FK Teplice U16 Jaroslava Kolínka:

"Úvod utkání nám hrubě nevyšel a už v 9. minutě jsme prohrávali 2:0. Kluci se sice snažili o kombinaci, ale na těžkém terénu nám to nešlo. Připadalo mi, že jsme měli přílišný respekt k soupeři. Do defenzivy jsme se lehce nechali obcházet v soubojích 1:1 a obráceně jsme nebyli schopni, přejít přes protivníka. V tomhle nás Slavia předčila a v prvním poločase byla jasně lepší. V kabině to o poločasové přestávce bylo hlasitější! Bylo třeba přesvědčit kluky, že fotbal hrát umí a musí více věřit svým dovednostem.

Hra se v druhém poločase vyrovnala. Začali nám hrát střeďáci Emmer s Krajíčkem, obranu dobře dirigoval Hora, do toho Zaspal přidal své průniky po stranách hřiště, ostatní se k tomu přidali a rázem to byl úplně jiný tým. Jen se málo tlačíme do koncovky a před pokutovým územím soupeře si málo věříme. Proto jsme se nedostávali do vyložených šancí a naše útoky končili před šestnáctkou Slavie. Po průniku a centru Zaspala se nám podařilo Krognerem snížit stav, ale ve chvíli, kdy jsme mohli mít závěrečný tlak jsme vinou špatného obutí hráli o jednoho hráče méně a z prostoru, kde chyběl jsme inkasovali třetí branku. K tomu se budu muset ještě vrátit, protože není možný, aby šest hráčů na takovém terénu hrálo v lisovkách. Absolutní nepřipravenost na mistrovské utkání a to si hráč FK Teplice, prostě nebude moct dovolit. A argument, že nemám je pro mě nepřípustný."