- Mistrovské utkání 27.kola České ligy mladšího dorostu U17 B -

FK Teplice  U16         vs.        FC Hradec Králové  U16

2:2 (0:0) - (PK 5:4)

Branky Teplic:

54´ KOVALČÍK Jaroslav ( as. HURAL Pavel ) - 1:0,

65´ HURAL Pavel ( as. HUML Tomáš ) - 2:1.

Sestava Teplic: M. Kosinský - R. Klepáček, J. Kovalčík, M. Hadinec – T. Huml, M. Dubnický, K. Sinu, M. Lukáš, S. Kočka ( 49’ M. Vachoušek ) – P. Janda, P. Hural.

Trenéři FKT: Jamrich Ladislav a Laibl Radim.

Vedoucí FKT: Zdeněk Igor.

Rozhodčí: Baum Tomáš - Smrž Jan, Bůžek Karel.

Stadion: SK Viktorie Ledvice - tráva.

Diváků: 60.

Průběh utkání slovy trenéra Radima Laibla:

" Zajímavý zápas se odehrál v nedělním odpoledni v krásném areálu v Ledvicích. První poločas měli navrch hosté, kteří byli všude o krok dříve, dobře kombinovali a hráli přímočaře. To, že na světelné tabuli svítily během poločasové přestávky dvě nuly, je především zásluha domácí brankáře Kosinského, který několikrát hosty vychytal. Do druhého poločasu nastoupili domácí jako vyměnění, včas dostupovali hráče soupeře, byli důrazní a hráli jednoduše. V 54. minutě hosté sice odvrátili standardní situaci domácích, míč se ale do pokutového území vrátil a schovaný Kovalčík na zadní tyči dostal domácí tým do vedení - 1:0. V 55. minutě chyboval Sinu, k míči se dostal hostující Hájek a prostřelil Kosinského - 1:1. V 65. minutě se po tlaku domácích dostal k míči Hural a dostal domácí znovu do vedení - 2:1. V 70. minutě se povedla hostům křídelní akce po pravé straně, kterou zakončil Hlaváč a bylo to - 2:2. V penaltách byli tentokrát šťastnější domácí a získali bod navíc."

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha:

" První poločas jsme doslova prospali, klukům se nic nedařilo, nevěřili si v osobních soubojích, čímž napomohli dobře hrajícím hostům k určité dominanci v prvním poločase. Druhý poločas již byl z naší strany o poznání lepší, kluci dobře kombinovali, zvýšili agresivitu v osobních soubojích a hlavně se lépe pohybovali. Posledních dvacet minut bylo již v naší režii. Remíza je ale zasloužená, kluky ale za druhý poločas musím jednoznačně pochválit."

Fotoalbum z utkání s FC Hradec Králové prohlížejte ZDE.