U16: FK Teplice vs. FK Dukla Praha 2:4

16´- M.Hadinec

25´- S.Kočka

Rozestavení FK Teplice U16 : 4 - 1 - 4 - 1

Sestava FK Teplice U16: M.Kosinský - J.Kozák, M.Lukáš (40. M.Vachoušek), J.Kovalčík, M.Hadinec (40. J.Leder) - M.Dubnický - P.Kolárik (40. R.Kibal ), K.Sinu, P.Hural (65. M.Hadinec ), S.Kočka (70. P.Kolárik) - J.Cajthaml.

Průběh utkání slovy asistenta trenéra Radima Laibla:

„Poprvé v příjemném fotbalovém areálu v Ledvicích, kde budeme hrát také mistrovské zápasy, jsme se utkali s týmem s velkou fotbalovou tradicí. První poločas byl jednoznačně v režii domácího týmu, který častěji držel míč na svých kopačkách, lépe kombinoval, a brzy se také ujal zaslouženého dvoubrankového vedení. Další zajímavé akce končily po zbytečných ztrátách ve finální fázi před pokutovým územím, a tak soupeř po ojedinělé akci snížil. Druhý poločas domácí polevili, přestali běhat, soupeř toho využil a převzal iniciativu utkání. Srovnal skóre utkání a dál se tlačil za vítězstvím. Domácím se již do zápasu nepodařilo naskočit, po zbytek zápasu tahali za kratší konec a zaslouženě odešli z tohoto zápasu poraženi.“

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jarmicha:

„První půle byla z naší strany slušná a nic nenasvědčovalo tomu, že bychom mohli prohrát. Co se stalo ve druhém poločase je pro mě určité varování. Podobné situace se již objevují v tréninku, kdy jsme schopni prohrát dobře rozehraný zápas. Stěžejní hráči drží laťku kvality jen do chvíle, kdy se jim něco nepodaří, kdy mají v zápase hluchou minutáž. Poté jejich výkon jde rapidně dolů a trpí tím zbytek týmu. Jednoznačně úkol, který brzy vyřešíme. Podobný scénář se už nebude opakovat.“