U16: FK Teplice vs. FK Ml.Boleslav 2:3np

FK Teplice U16      vs.        FK Mladá Boleslav U16

2:2 (1:0) - PK 2:4

Branky FKT: 3. Janda ( penalta ) + 61. Janda

Sestava FKT: D. Zdeněk – J. Kozák, R. Klepáček, M. Lukáš, M. Hadinec – J. Kovalčík – J. Orgoň, M. Dubnický ( 56. J. Cajthaml ), K. Sinu, J. Leder ( 67. S. Kočka ) – P. Janda

Trenéři FKT: Jamrich Ladislav, Laibl Radim, Köck Vladimír

Žluté karty: bez karet

Rozhodčí: Plzák Daniel - Klimpl Miroslav, Karrmann Milan

Stadion: UMT Anger - Teplice

Diváků: 30

Průběh utkání slovy trenéra Radima Laibla: "Na umělé trávě a za větrného počasí jsme přivítali stejně staré kluky z boleslavské "škodovky". Již ve 3. minutě utkání se k samostatnému úniku dostal Janda a po sražení hostujícím brankářem také k exekuci pokutového kopu, který bez problémů proměnil - 1:0. Boleslav chtěla hned vyrovnat, ale byli to domácí, kteří si vytvářeli velké brankové příležitosti. Domácí "tank" na hrotu útoku ale spálil dvě obrovské příležitosti, kdy postupoval sám na brankáře, ale vždy odešel z těchto soubojů poražen. Do konce poločasu proběhlo ještě několik rušných, zajímavých momentů na obou stranách, ale bez gólové vyjádření, a tak domácí odcházeli do kabin spokojenější, a po pravdě zcela zaslouženě. I ve druhém poločase viděli přítomní diváci zajímavý fotbal, okořeněný i góly. V 63. minutě po velké chybě hostujícího Rulce se k míči dostal Janda a prostřelil hostujícího brankáře - 2:0. Do té doby nic nenasvědčovalo, že by se vývoj utkání měl měnil. Ale hned v 65. minutě odčinil svoji chybu Rulc, který dalekonosnou střelou překvapil domácího brankáře - 2:1. O pět minut později vyrobili domácí naivní faul před šestnáctkou domácích a hostující Novotný krásně vyrovnal - 2:2. Strhnout vítězství na domácí stranu mohl Kočka, ale než se jeho šance stala vyloženou, skončila další z řady nepřesností ... Penalty jsou loterie, ve které byli šťastnější hosté a odvezli si bodík navíc."

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha:  "V zápase jsme směřovali k zisku tří bodů, ale nakonec máme jen jeden ... To na fotbale mám rád, že dokud rozhodčí neprovede závěrečný hvizd, může se v zápase stát cokoli. Zápas se musel líbit, nabídl spoustu zajímavých situací i scénář, který by se zamlouval lecjakému režisérovi. Škoda, že podobné zápasy nehrajeme každý týden, ale vzhledem k "promyšlené a propracované" reorganizaci v mládežnických soutěži, jen co ob tři týdny. Klukům blahopřeji za výkon, soupeři za vítězství ... "