U16: FK Ústí n.Labem U17 vs. FK Teplice 1:6

FK Ústí n.L. U17       vs.       FK Teplice U16

1:6 (1:3)

Branky FK Teplice U16: 2‘ J. Kozák, 11‘ + 23‘ J. Cajthaml, 64‘ + 72’ P. Janda, 77‘ R. Klepáček

Sestava FK Teplice U16: D. Zdeněk – R. Klepáček, J. Kovalčík, M. Hadinec – J. Kozák, M. Dubnický (58. J. Orgon) F. Gedeon, K. Sinu,J. Leder (62. T. Křivohlavý) – J. Cajthaml (54. S. Kočka) M. Lukáš (62. P. Janda)

Průběh utkání slovy trenéra Radima Laibla: "V regionální derby jsme začali velmi dobře a hned ve 2. minutě se ujali vedení brankou Kozáka - 0:1. Místo toho, aby vstřelená branka hosty uklidnila, nechali si vstřelit vyrovnávací branku Bernáškem po standardní situaci - 1:1. V 11. minutě se pohotově uvolnil v pokutovým území Cajthaml a dostal hosty do vedení - 1:2. Ve 23. minutě tentýž hráč skóroval podruhé za přispění chybujícího domácího brankáře a stav utkání byl již - 1:3. Druhý poločas byl již v jasné režii hostů, kteří dominovali v kombinaci, přímočarosti i fotbalovosti. Vytvářeli si příležitosti a některé z nich nakonec skončili i brankou. Postarali se o ně střídající Janda 2x a Klepáček."

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha: "Začátek utkání, i přes vstřelenou branku, jsme opět měli takový rozpačitý. Chlapci si zvykali na hru soupeře a testovali ho, zda a jak budou souboje s ním bolet. Po 20-ti minutách jsme najeli do našich kolejí, odhodili přehnaný respekt z výškové a silové převahy domácích, zápas jsme uchytili jednoznačně do svých rukou a zvítězili zcela zaslouženě."