U16: SG Dynamo Dresden vs. FK Teplice 3:4

Branky FK Teplice: Emmer, Češpiva, Fabián, Navrátil

Sestava FK Teplice U16: Pecháč – Hora, Mikšovský (41.Novák), Radoš – Zaspal, Stružinský (41.Krajíček), Emmer, Rollinger (41.Steinsdörfer), Liška (47.Češpiva) – Fabián, Navrátil (41.Krogner)

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra FK Teplice U16 Jaroslava Kolínka :

"Musím říct, že jsme odehráli naprosto skvělé utkání. Chtěli jsme v tomhle prestižním utkání, dát prostor všem hráčům a to se i stalo. Byli jsme jednoznačně lepším týmem a vytvořili si nespočet brankových příležitostí. Ale jak už bývá naším zvykem, tak si v úvodních minutách, vytvoříme jasné brankové příležitosti a máme vést o tři branky. Jenže je neproměníme a soupeři doslova darujeme dvě branky v naší síti. Takže místo stavu 3:0 pro nás je to 2:0 pro soupeře. V té chvíli jsem byl hodně naštvaný, protože se nám to opakuje stále dokola. Jenže tenhle tým začíná mít svoji vnitřní sílu a nepříznivý průběh utkání je nezlomil. V dalším průběhu jsme výborně kombinovali a vytvářeli si šanci za šancí. Nakonec se nám přece jenom Navrátilem podařilo skórovat a dál měli velkou převahu. Tu nezmrazila ani třetí branka v naší síti, protože na ni okamžitě odpověděl Fabián a pak ani poločasová přestávka a změny v sestavě. Ve druhém poločase jsme totiž ještě více vystupňovali tempo hry a zaslouženě brankami Emmera a Češpivy skóre otočili v náš prospěch. Kluci zaslouží pochvalu a uznání za skvělou reprezentaci klubu FK Teplice a českého fotbalu. V posledních utkáních nám trenérům kluci dělají velkou radost. Neboť v každém utkání, dominují na míči a vytváří si spoustu brankových příležitostí a tak zúročují potenciál, který v tomhle týmu bezesporu je. Teď jen z toho neustoupit, protože až utkání proti top týmům v soutěži ukáží opravdovou kvalitu, jak na tom jsme. Ale vnímám, že kluci cítí, že jsou silní a budou mít obrovskou motivaci to v těžkých utkáních s nejsilnějšími soupeři prokázat."