U16: SK Dynamo ČB vs. FK Teplice 1:2

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - NEDĚLE 4.3.2018 - UMT SLOŽIŠTĚ

SK Dynamo ČB U16      vs.     FK Teplice U16

1:2 (0:1)

Branky FKT: 35´ S. Kočka ( as. J. Leder)61´ M. Lukáš ( as. J. Cajthaml ).

Sestava FKT: M. Kosinský (41. D. Zdeněk) - J. Leder, J. Kovalčík, R. Klepáček, M. Hadinec (65. S. Kočka) – M. Lukáš – T. Huml, K. Sinu, J. Cajthaml (41. M. Vachoušek), S. Kočka (47. R. Kibal) – P. Janda (60. J. Cajthaml)

Trenéři FKT: Jamrich Ladislav a Laibl Radim.

Vedoucí FKT: Zdeněk Igor.

Průběh utkání slovy trenéra Radima Laibla: " V dalším přípravném utkání jsme zavítali do Českých Budějovic. Zápas byl prakticky celý v režii hostujícího týmu, kterému se dařilo zakládání postupného útoku i vysoké napadání domácích, kteří hodně využívali svého brankáře, jehož hra nohami byl velmi dobrá. Hosté si za celý zápas vypracovali několik slušných šancí, které bohužel neproměnili, a tak se o výsledek museli strachovat do poslední minuty. Domácí totiž snížili ze standardní situace a posledních 10 minut zamkli hosty před jejich pokutové území, přičemž v poslední minutě si vytvořili i jednu šanci, ale k vyrovnání to nevedlo."

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha: " S hrou našeho týmu jsem spokojený, v zápase jsme byli lepší a zaslouženě zvítězili. Mrzí mě jednak neproměňování šancí, protože proti vyspělejšímu týmu nás to může stát vítězství a jednak nezvládnutý konec utkání, kdy jsme se nechali nesmyslně zatlačit a málem i přišli o spravedlivou výhru."