U16: Ve středu od 13:00 MU s FK Jablonec

VE STŘEDU 26.10. OD 13:00 TEPLICKÁ ŠESTNÁCTKA DOHRÁVÁ MISTROVSKÉHO UTKÁNÍ 4.KOLA ČESKÉ LIGY MLADŠÍHO DOROSTU U16 A, KDY HOSTÍ NA UMT V LITVÍNOVĚ TÝM FK JABLONEC.

Utkání bude odehráno na UMT stadionu Lomská, v ulici Jiráskova 2096, PSČ 436 01, Litvínov - Horní Litvínov, okres Most - naproti čerpací stanici Benzina.

Mapu areálu stadionu Lomská v Litvínově najdete ZDE.

GPS souřadnice stadionu Lomská v Litvínově: 50°60´11.528"N, 13°62´15.811"E

Plánovač trasy z teplických Stínadel do areálu Lomská v Litvínově najdete ZDE.

Sraz nominovaných hráčů je ve středu 26.10. ráno v 9:15 na recepci stadionu na Stínadlech. Odjezd autobusem společně s hráči FK Teplice U17 je v 9:30. Předpokládaný návrat zpět na teplická Stínadla je cca mezi 15:45 až 16:00.

Mistrovské utkání FK Teplice U17 vs. FK Jablonec U17 má výkop v 11:00 hodin.

Foto: areál stadionu Lomská v Litvínově

Hráči si na sebe vezmou : vycházkový set UMBRO - zimní bundu, tepláky, mikinu s kapucí a tričko UMBRO. Sebou nezapomenout : mikinu, šusťákovou bundu, bavlněné tričko UMBRO, termoprádlo ( dlouhý vrchní i spodní díl ), chrániče holení a kotníků, úchyty chráničů v barvě stulpen ( žluté a bílé ), obuv vhodnou na UMT ( lisovky a nebo turfy ) a také obuv vhodnou na přírodní trávu ( lisovky nebo lisokolíky ), dále věci na koupání ( pantofle, ručník a sprchový gel ), pití, svačinu včetně ovoce a zeleniny a také proteinovou tyčinku na rychlé doplnění energie.