U16: Výsledky přípravných utkání LPO

FK Ústí n.Labem U17 vs. FK TEPLICE U16

0:2 (0:0)

Hodnocení utkání trenérem Radimem Laiblem: „Další zajímavá zkušenost proti starším chlapcům z krajského města nás čekala v sobotním odpoledni. Celý zápas se nesl ve znamení herní převahy hostů, kteří dobře kombinovali, zbytečně neztráceli míč a byli pohyblivější. Většina útoků byla zakládána a vedena především po pravé straně, ale stejně jako v předchozích přípravných zápasech těmto akcím chybělo jediné - kvalitnější finální fáze, nejen v podobě centrujících hráčů, ale také nabíhajících hráčů v pokutovém území domácích. Koření fotbalu, tzn. gólů, se diváci dočkali až po změně stran, kdy se prosadili nejdříve Hural, a poté i Cajthaml.

Hodnocení utkání trenérem Ladislavem Jamrichem: „Domácí nám dělali problémy především v osobních soubojích, což je sice k jejich věku logické, ale i tak se s tím naši kluci měli vypořádat lépe. Jinak fotbalově jsme byli v utkání lepší, dařila se nám kombinace, byli jsme častěji na míči a udávali jsme tempo hry. Opět tomu ale chybělo větší brankové vyjádření. Všechny hráče musím pochválit, z jejich strany to bylo povedené utkání.“

FK TEPLICE U16 vs. FC Koge U17

0:1 (0:1)

Sestava FK Teplice: D. Zdeněk – J. Kozák (54. R. Kibal), M. Lukáš, J. Kovalčík (54. M. Vachoušek), J. Leder (40. M. Hadinec) – F. Gedeon – D. Fakin (40. T. Křivohlavý), M. Rolinger, P. Hural (40. M. Dubnický), S. Kočka (40. K. Sinu) – P. Kolárik (40. J. Cajthaml)

Hodnocení utkání trenérem Ladislavem Jamrichem: Mám radost, že jsme náročný víkend zvládli bez zranění, kluci i přes narůstající únavu předváděli solidní výkony. Co se týče dnešního zápasu, měli jsme možnost se konfrontovat s kvalitním prvoligovým dánským týmem. Soupeř nastoupil s ročníkem 2001 a v úvodu zápasu byl důraznější v soubojích a silný v kombinaci. Zajímavá zkušenost pro nás, která nám ukázala spoustu nedostatků, na kterých musíme zapracovat. Mrzí mě, že jsme se neprosadili gólově, což bylo především z důvodu špatného řešení přechodové fáze. Budeme se muset zaměřit na útočnou fázi a součinnost jednotlivých řad, jestli chceme být konkurenceschopní. I přesto, že jsme měli v nohách včerejší zápas proti Ústí U17, tak se s tím kluci poprali velmi dobře, všechny musím pochválit.