U16 hraje v sobotu 24.9. v Plzni od 16:45

V sobotu 24.9. odehraje teplická "šestnáctka" od 16:45 hodin mistrovské utkání 7.kola elitní skupiny A České ligy mladšího dorostu U16, kdy zajíždí na hřiště týmu FC Viktoria Plzeň.

Utkání bude odehráno na UMT tréninkového areálu Viktorie Plzeň v ulici Luční 645/54 na Roudné, PSČ 301 00, Plzeň - Severní Předměstí.

... GPS 49°45´19.130"N, 13°23´21.103"E ...

Mapu tréninkového areálu Viktorie Plzeň v Luční ulici na Roudné najdete ZDE.

Plánovač trasy z teplických Stínadel do plzeňské Luční ulice najdete ZDE.

Sraz nominovaných hráčů je v sobotu dopoledne v 10:30 na recepci stadionu na Stínadlech. Odjezd autobusem společně s hráči FK Teplice U17 je v 10:45. Předpokládaný návrat zpět na teplická Stínadla je cca ve 21:00 hodin.

Utkání FC Viktoria Plzeň U17 vs. FK Teplice U17 má výkop již ve 14:30 hodin.

Foto: Tréninkový areál Viktorie Plzeň v Luční ulici na Roudné

Hráči si na sebe vezmou : vycházkový set UMBRO - tepláky, mikinu s kapucí a tričko UMBRO. Sebou nezapomenout : tréninkovou mikinu, šusťákovou bundu, tepláky a bavlněné tričko UMBRO, termoprádlo v barvě dresu ( žlutý vrchní díl, modrý spodní krátký díl nebo černý dlouhý díl ), chrániče holení a kotníků, úchyty chráničů v barvě stulpen ( žluté a bílé ), obuv vhodnou na přírodní trávu a UMT - kvalitní lisovky ( FG ) a také lisokolíky ( SG-PRO ), případně kvalitní turfy ( TF ), dále věci na koupání ( pantofle, ručník a sprchový gel ), pití do autobusu, svačinu včetně ovoce a zeleniny a také proteinovou tyčinku na rychlé doplnění energie.