U17: Chemnitzer FC vs. FK Teplice 1:3

Branky FK Teplice U17 :

21´- Baftijar ( as.Kováč ) - 0:1,

50´- Šourek ( bez asistence ) - 1:2,

80´- Kováč ( přímý kop ) - 1:3.

Branky Chemnitzer FC U17 :

26´- № 9 ( penalta ) - 1:1.

Rozestavení FK Teplice U17 : 4 - 1 - 4 - 1

Sestava FK Teplice U17 - 1.poločas : Nejedlý © - Kafka, Burda, Náhlovský, Kányai - Knapík - Vopat, Kováč, Baftijar, Franc - Šmalcl.

Sestava FK Teplice U17 - 2.poločas : Nejedlý © - Kafka (60.Kováč), Burda, Lácha, Smékal - Zerner, Novák, Franc (60.Baftijar), Jirkovský - Šourek.

Realizační tým FK Teplice U17 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Laibl Radim - asistent 1, Köck Vladimír - asistent 2, Novák Jaroslav - vedoucí.

Žluté karty :

Průběh utkání slovy asistenta trenéra Radima Laibla : "Za nevlídného sychravého počasí jsme se utkali s mužstvem od našich západních sousedů. Začátek utkání byl z obou stran velmi nepřesný, oběma mužstvům dělal problém kluzký terén. Do vedení se dostali hosté, když nemasná neslaná střela makedonského legionáře Baftijara k překvapení všech hráčů i diváků skončila za zády zkoprnělého domácího brankáře – 0:1. Domácí si moc nebezpečných příležitostí nevytvořili, k vyrovnání jim pomohl penaltovým faulem Náhlovský, který podcenil situaci při vhazování. Druhý poločas přece jen hosté zpřesnili hru, lépe kombinovali a dál dobývali obranný val domácích, který se nacházel ještě hlouběji na vlastní polovině hřiště. Hosté se dostali do vedení po obrovské chybě domácího brankáře, jemuž uzmul míč štírek Šourek a z ostrého úhlu byl neomylný – 1:2. V té době hosté jednoznačně ovládli zápas, byli ve všech směrech lepší, ale chybělo tomu jen brankové vyjádření. Nakonec mohli domácí i vyrovnat, když propagátor Coervera Burda namazal domácímu útočníkovi, který ale v koncovce selhal. Hosté nakonec přidali ještě jednu branku, když se z trestného kopu prosadil Kováč."

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " V zápase jsme dominovali, byli jsme po všech stránkách lepší. Mrzí mě, že téměř celé utkání jsme na míči, kombinujeme, ale nedokážeme si vypracovat více střeleckých příležitostí, nedokážeme vyprodukovat více centrujících míčů. Jsme nebezpeční jen po vápno, a to bohužel v soutěži stačit nebude. Za druhý poločas ale musím kluky pochválit."

Fotoalbum z přípravného utkání s CHEMNITZER FC prohlížejte ZDE.