U17: FC Viktoria Plzeň vs. FK Teplice 3:1

FC Viktoria Plzeň U17         vs.         FK Teplice U17

3:1 (2:1)

Branky FC Viktoria Plzeň U17  :

08´- Pavlík J. - 1:0,

26´- Vrba A. - 2:0,

74´- Halázs J. - 3:1.

Branky FK Teplice U17  :

30´- Krogner M. - 2:1.

Sstava FC Viktoria Plzeň U17  : 30 Edelman - 2 Fišer, 5 Kodýdek ( 61.Dotzauer ), 6 Václavík ( 41.Popovič ), 8 Ruda, 10 Kuhajda ( 50.Lehký ), 13 Halász ©, 14 Pavlík ( 54.Valeš ), 17 Kavka, 18 Vrba, 20 Strmiska.

Realizační tým FC Viktoria Plzeň U17  : Parlásek Josef - hlavní trenér, Kovařík Jaroslav - asistent, Schuster Jiří - vedoucí.

Sestava FK Teplice U17 : 1 Zdeněk - 2 Mikšovský, 3 Stružinský ( 61.Fabián ), 4 Hora ©, 6 Rollinger, 7 Zaspal, 9 Navrátil ( 41.Radosta ), 10 Černý, 15 Krogner, 16 Kolárik ( 70.Steinsdörfer ), 17 Liška.

Realizační tým FK Teplice U17 : Kolínek Jaroslav - hlavní trenér, Novák Martin - asistent, Záveský Zbyněk - vedoucí.

Rozhodčí: Hányš Martin - Hock David, Aubrecht Jan.

Diváci : 50

Žluté karty : -

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka: "Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase na nás Viktoria vletěla, vysoko nás napadala a my si s tím vůbec nevěděli rady. Hráli jsme ustrašeně a domácí jasně dominovali. Viktorka se dostala do dvoubrankového vedení, které se nám po ojedinělé akci podařilo Krognerem do poločasu snížit. Do druhého poločasu, však vyběhlo zcela jiné mužstvo. Tohle byl tým, který znám. Kvalita v kombinaci, při zisku míče rychlý přechod, nasazení podpořené zdravým sebevědomím tohle byly atributy, které změnili a otočili dění na hřišti. Najednou jsme to byli my, kdo diktoval tempo hry. Tlačili jsme domácí, vytvořili si tři stoprocentní brankové příležitosti. Ani jednu jsme bohužel neproměnili a když Plzeň pět minut před koncem utkání po rohovém kopu dala třetí branku, odsoudila nás do role poražených."