U17: FK Litvínov U19 vs. FK Teplice 2:2

Hrací doba : 2 x 45 minut

Branky FK Teplice U17 :

54´- Šmalcl ( as.Knapík ) 1:1,

67´- Vopat ( as.Náhlovský ) 2:2.

Branky FK Litvínov U19 :

29´- Iliev 1:0,

64´- Semelka 2:1.

Rozestavení FK Teplice U17 - 1.poločas: : 3 - 5 - 2

Sestava FK Teplice U17 : Blažek - Burda, Náhlovský, Lácha - Kafka, Franc, Knapík ©, Kováč, Kányai - Šourek, Novák.

Rozestavení FK Teplice U17 - 2.poločas: : 4 - 1 - 4 - 1

Sestava FK Teplice U17 : Blažek - Zerner, Burda, Náhlovský, Smékal - Knapík © - Vopat, Franc, Kováč, Kányai ( 59.Šourek ) - Šmalcl.

Realizační tým FK Teplice U17 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Köck Vladimír - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Statistiky utkání :

• Střely na branku 3:10 ( 2:3 ),

• Střely mimo branku 4:13 ( 1:5 ),

• Střely celkem 7:23 ( 7:8 ),

• Rohy 2:8 ( 2:2 ),

• Fauly 10:12 ( 3:7 ),

• Ofsajdy 0:5 ( 0:3 ).

Diváci : 50.

Žluté karty :

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " V sobotu jsme zajížděli na hřiště Fotbalového klubu Litvínov, kde jsme na UMT areálu Lomská odehráli přípravné utkání proti místnímu nejstaršímu dorostu věkové kategorie U19. Zápas jsme ovládli od první minuty a diktovali tempo hry. Byli jsme dominantnějším týmem, ale bohužel až do 54.minuty bez gólového vyjádření. Nedařilo se nám překonávat defenzivu soupeře, který neprostupně uzavřel prostor vlastního pokutového území. Při dobývání branky Litvínova nám chyběla větší aktivita v zahuštěné šestnáctce domácích, nebyli jsme dostatečně hladoví a agresivní při snaze zužitkovat vypracované příležitosti. V mnoha situacích kvalita našich centrovaných míčů nebyla ideální a končila již na prvním obranném valu domácích. Do dalších zápasů musíme zapracovat zejména na součinnosti nabíhajících hráčů do pokutového území a musíme se také ve větším počtu tlačit do zakončení. Dalším negativem v naší hře byla koncentrace některých hráčů v defenzivní činnosti, kdy jsme svoji nepozorností Žlutočerné pustili do dvou zakončení, které byť s notnou dávkou štěstí dokázali brankově zužitkovat. Zápas s FK Litvínov si podrobně rozebereme na videu a upozorníme hráče na zmiňované nedostatky v sestřihu inkriminovaných situací, aby se těchto chyb již příště vyvarovali. "

Fotoalbum z přípravného utkání s FK LITVÍNOV U19 prohlížejte ZDE.