U17: FK Teplice - KKS Lech Poznaň 1:4 (0:2)

Branky FK Teplice :

69´- Náhlovský ( penalta ) 1:4.

Branky KKS Lech Poznaň :

21´- Jarosz 0:1,

23´- Karbownik 0:2,

46´- Białczyk 0:3,

57´- Bartkowiak 0:4.

Sestava FK Teplice : Blažek - Kafka ( 41.Zerner ), Burda, Knapík ©, Smékal ( 59.Novák ) - Kováč ( 53.Kafka ) - Vopat ( 56.Kányai ), Franc, Černý ( 64.Náhlovský ), Kányai ( 41.Šmalcl ) - Novák ( 41.Šourek ).

Rozestavení FK Teplice : 4 - 1 - 4 - 1.

Realizační tým FK Teplice : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Novák Jaroslav - vedoucí mužstva.

Sestava KKS Lech Poznaň : Matysiak ( 41.Benedykciński ) – Zimmer ( 50.Bieniek ), Andrzejewski ( 41.Białczyk ), Pleśnierowicz, Smajdor – Skrzypczak, Norkowski, Jarosz ( 57.Bogajewski ) – Karbownik ( 41.Czyż ), Bartkowiak ( 61.Zawodnik Testowany ), Nowak.

Rozestavení KKS Lech Poznaň : 4 - 3 - 3.

Realizační tým KKS Lech Poznaň : Bochiński Bartosz - hlavní trenér, Łągiewka Jędrzej - asistent trenéra, Kuźniak Grzegorz - trenér brankářů, Grzędav Jakub - kondiční trenér, Kalkstein Jacek - fyzioterapeut, Przekaza Tomasz - videoanalytik.

Statistiky utkání FK Teplice vs. KKS Lech Poznaň :

• Střely na branku 5:11 (3:7) ,

• Střely mimo branku 2:2 (1:1) ,

• Střely celkem 7:13 (4:8) ,

• Rohy 3:2 (2:1) ,

• Ofsajdy 0:4 (0:3) ,

• Fauly 15:11 (7:6) .

Diváci : 50.

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " V závěru přechodného období jsme odehráli poslední přípravné utkání v roce 2016 a musím konstatovat, že proti opravdu velmi kvalitnímu soupeři – polskému týmu KKS Lech Poznaň. Dnešní zápas nám odhalil hned několik nedostatků. Soupeř byl silnější v herních činnostech jednotlivce, herním myšlení a především v soubojovém chování. Musíme dnes jednoznačně uznat a respektovat sílu soupeře, kdy se proti nám postavilo jedno z nejlepších mužstev proti kterým jsme kdy hráli. Zároveň si myslím, že za výkon v první půli si naši hráči zasloužili vstřelit alespoň jednu branku. Bohužel jsme se v krátkém časovém rozmezí mezi 21. a 23. minutou úvodní půle dopustili dvou naprosto zbytečných chyb, které Poznaň dokázala po rychlých kontrech s přehledem a lehkostí potrestat. Druhý poločas byl již jednoznačně v režii polského soupeře. Procento držení míče bylo vysoko na straně hráčů Lechu a vyzdvihnout musím zejména skvěle zvládnutý represink soupeře při ztrátě míče. Nám bohužel po většinu utkání nefungoval střed hřiště, vázla nám kombinace, kluci pozdě přistupovali k hráčům soupeře a trápilo nás velké množství nepřesných přihrávek v přechodové fázi. Jsem rád, že naše mužstvo mělo možnost utkat se s tak kvalitním zahraničním soupeřem a zápas bereme jako další cennou zkušenost jak pro nás trenéry, tak hlavně pro hráče. Z individuálních výkonů musím vyzdvihnout výkony brankáře Tomáše Blažka a obou stoperů, Filipa Burdy a kapitána Honzy Knapíka."

Fotoalbum z přípravného utkání s polským KKS LECH POZNAŇ prohlížejte ZDE.