U17: FK Teplice vs. Bohemians Praha 3:1

• FK Teplice U17 – Bohemians Praha 1905 U17 3:1 (1:1)

Branky FK Teplice U17 :

13´- Vopat ( as.Baftijar ) - 1:0,

56´- Kováč ( přímý kop ) - 2:1,

63´- Novák ( as.Náhlovský ) - 3:1.

Branky Bohemians Praha 1905 U17 :

32´- Zoubek ( bez asistence ) - 1:1.

Rozestavení FK Teplice U17 : 4 - 1 - 4 - 1

Sestava FK Teplice U17 : Nejedlý - Kafka ( 70.Černý ), Lácha, Náhlovský, Smékal ( 74.Burda ) - Knapík - Vopat ( 49.Zerner ), Kováč, Baftijar ( 56.Šmalcl ), Franc ( 65.Šourek ) - Jirkovský ( 60.Novák )

Realizační tým FK Teplice U17 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Laibl Radim - asistent 1, Köck Vladimír - asistent 2, Novák Jaroslav - vedoucí.

Diváci : 60

Žluté karty : 36´ Baftijar ( Teplice ) - 56´ Moltaš ( Bohemians ).

Průběh utkání slovy asistenta trenéra Radima Laibla : " V dalším zápase v sérii pražských týmů jsme na domácím hřišti přivítali klokany z Vršovic. Začátek utkání se nesl ve znamení aktivity domácích hráčů, kteří měli více ze hry, lépe kombinovali a byli pro soupeře nebezpečnější. Ve 13. minutě se k míči dostal Knapík, posunul ho na levou stranu Baftiarovi, jehož střela skončila na tyči. Od ní se však odrazil k Vopatovi, který se v té době nacházel ve správném prostoru a bez problémů otevřel střelecký účet utkání - 1:0. O několik minut později se do vyložené šance dostal agilní Knapík, jehož střelu však hostující brankář vytěsnil na rohový kop. Ve 32. minutě vyrobil neuvěřitelnou hrubku domácí brankář Nejedlý, který přecenil své schopnosti, nechal se obrat o míč hostujícím hráče v prostoru mimo pokutové území a snadno vyrovnal - 1:1. Do druhého poločasu hosté vystřídali 5 hráčů a převzali otěže zápasu, lépe se pohybovali, častěji drželi míč, ale střeleckou příležitost si nevytvořili. Domácí postupně vyrovnali hru a v 56. minutě se dostali do vedení. Kováč neskutečnou střelou ze 40ti metrů z přímého kopu překvapil nejen hostujícího brankáře a všechny přítomné, ale i sám sebe a posunul domácí tým blíže k vítězství - 2:1. V 63. minutě se po standardní situaci k odraženému míči dostal Náhlovský, vrátil ho zpět do pokutového území, kde si ho našel střídající Novák a pohotovou střelou zvýšil skóre utkání - 3:1. Hosté se sympaticky hnali alespoň za snížením, ale pozorná domácí hra je již k ničemu nepustila. "

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " Dnešní utkání bylo spíše o bojovnosti než o fotbale, ale myslím si, že jsme zvítězili zaslouženě. První poločas byl z naší strany jednoznačně lepší, ale paradoxně se šlo do šaten za nerozhodného stavu. Ve druhém poločase jsme byli střelecky produktivnější. Těší mě výkony hráčů, kteří měli doteď menší herní vytížení, chlapcům blahopřeji a těšíme se na sobotní utkání proti železné Spartě. "

Fotoalbum z mistrovského utkání s BOHEMIANS 1905 prohlížejte ZDE.