U17: FK Teplice vs. FC Nitra 4:0

Branky FK Teplice U17 :

24´- Franc ( as.Šourek ) - 1:0,

40´- Šourek ( as.Kováč ) - 2:0,

65´- Kányai ( as.Kafka ) - 3:0,

72´- Novák ( as.Zerner ) - 4:0.

Rozestavení FK Teplice U17 : 4 - 1 - 4 - 1

Sestava FK Teplice U17 - 1.poločas : Nejedlý © - Kafka, Lácha, Náhlovský, Kányai - Knapík - Vopat, Kováč, Novák, Franc - Šourek.

Sestava FK Teplice U17 - 2.poločas : Nejedlý © - Kafka, Lácha, Náhlovský, Kányai - Knapík ( 60.Kováč ) - Zerner, Baftijar, Novák, Franc - Šourek ( 60.Šmalcl ).

Realizační tým FK Teplice U17 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Köck Vladimír - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Žluté karty :

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " V sobotu 4.2. jsme na skvěle připravané UMT stadionu Lapač hostili slovenský fotbalový klub FC Nitra, který do Uherského Brodu přijel ze štadiónu pod Zoborom ležícího v tiché lokalitě Sihoť pod Nitranským hradom. V úvodních minutách dnešního zápasu jsme byli nepřesní zejména při zakládání útoků a protože nás soupeř rychle dostupoval, nedařilo se nám kombinovat. Ve 24. minutě vyhrál hlavičkový souboj v našem pokutovém území Honza Knapík, míč si postupně narazil s Filipem Vopatem a s Jardou Novákem, díky čemuž jsme se rychlým přechodem dostali až do pokutového území soupeře, kde svůj důraz uplatnil Láďa Šourek a jeho střelecký pokus odražený od tyče dorazil do odkryté branky Nitry záložník Pavel Franc. Po vstřelené brance jsme se zklidnili a zpřesnili kombinaci a hra byla v naší režii. V úplném závěru poločasu Jarda Novák svým aktivním napadáním donutil obránce Nitry k chybě, míče se následně zmocnil Filip Vopat, který ho ihned posunul na Daniela Kováče a ten výstavní průnikovou přihrávkou vyzval ke skórování Láďu Šourka, pro kterého již nebyl problém dorazit mít do odkryté branky soupeře a získat tak pro teplické dvoubrankové vedení. Do druhé půle jsme opět vstoupili s chutí a kluci se s vervou a odhodláním hnali do útoku. V 65.minutě agilní Dan Kováč uvolnil na pravé straně rychlonožku Michala Kafku, který přesným centrem našel z levé strany nabíhajícího Atillu Kányai a ten nekompromisně tvrdou střelou z voleje zvýšil na 3:0 pro Teplice. Posledních 20 minut slovenští hráči působil hodně odevzdaným dojmem a v 72.minutě po rychlém autovém vhazování Matěje Zernera pronikl do šestnáctky Nitry Jarda Novák a jeho chytře nastřelený míč si hosté srazili do vlastní branky – 4:0 pro Teplice. I když jsme dnes odehráli již třetí utkání ve čtyřech dnech musím s radostí konstatovat, že na klucích nebyla znát únava, hráli s chutí a jezdili po zadku až do závěrečného hvizdu rozhodčího, za což jim patří velký dík. "

Fotoalbum z přípravného utkání s FC Nitra prohlížejte ZDE.