U17: MFK Karviná vs. FK Teplice 0:6

MFK Karviná U17    versus         FK Teplice U17

0:6 (0:5)

Rozestavení FKT: 3 – 5 - 2

Branky FKT: Radosta 2x ( as.Zaspal, Češpiva ), Steinsdörfer ( as.Radosta ), Zaspal ( as.Steinsdörfer ), Černý ( as.Zaspal ), Mikšovský ( as.Zaspal )

Sestava FKT: Pecháč – Hora, Mikšovský, Liška - Češpiva ( 41.Kolárik ), Rollinger ( 52.Stružinský ), Černý, Radosta, Steinsdörfer – Krogner ( 41.Navrátil ), Zaspal

Trenéři FKT: Jaroslav Kolínek a Martin Novák

Vedoucí FKT: Zbyněk Záveský

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka: "Hned v první minutě utkání se nám po hezké akci podařilo Radostou skórovat a v páté minutě už to bylo 2:0, to se prosadil Steinsdörfer. Tyhle rychlé branky určily celý děj utkání. I když soupeř nesložil zbraně a snažil se, my jsme tentokráte v koncovce byli smrtící a do poločasu přidali ještě tři branky. Zaspal, Černý a opět Radosta proměnili své šance a poločasový stav tak vyzněl jednoznačně pro nás. Do druhé půle jsme šli s cílem nebránit výsledek, ale přidat ještě nějaké branky. Přes několik brankových příležitostí se nám podařilo vstřelit jen jednu branku a to když se po standardní situaci prosadil Mikšovský. Kluci dnes podali skvělý výkon podpořený hrou i brankami v soupeřově síti. Vítězství si o víkendu patřičně užijeme a od pondělí se budeme tvrdě připravovat na dalšího moravského soupeře, a to Frýdek Místek."

Rozhodčí: Duda Radim - Batík Tomáš, Broskevič Michal

Stadion: Kovona Karviná