U17: Mostecký FK vs. FK Teplice 2:0

Mostecký FK U17 – FK Teplice U17 2:0 (2:0)

Branky Mostecký FK U17 :

21´- č.10 ( as. č.13 ) 1:0,

28´- č. 7 ( as. č.10 ) 2:0.

Rozestavení FK Teplice U17 - 1.poločas : 4 - 1 - 4 - 1

Sestava FK Teplice U17 : Blažek - Kafka, Burda, Náhlovský, Smékal - Kováč © - Vopat,Černý, Šmalcl, Jirkovský - Šourek.

Rozestavení FK Teplice U17 - 2.poločas : 3 - 5 - 2

Sestava FK Teplice U17 : Blažek - Burda, Náhlovský, Lácha - Kafka ( 47.Zerner ), Vopat, Černý, Kováč, Jirkovský - Novák, Šmalcl ( 56.Smékal ).

Realizační tým FK Teplice U17 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Laibl Radim - asistent 1, Köck Vladimír - asistent 2, Novák Jaroslav - vedoucí týmu.

Žluté karty :

Průběh utkání slovy asistenta trenéra Radima Laibla : " Velmi nepovedené utkání, které opět ukázalo, že dobývání dobře zorganizované obrany soupeře dělá hostům obrovské problémy. Utkání začalo brankou domácího týmu, kdy lehce tečovaná standardní situace mosteckého hráče skončila v teplické brance - 1:0. Hosté se snažili o vyrovnání, ale spousta zbytečných ztrát, prohraných osobních soubojů znamenaly vytvoření pouze několika málo šancí, které zůstaly nevyužity. Do konce poločasu domácí navýšili brankový rozdíl utkání po fatální chybě při rozehrávce brankáře Blažka - 2:0. Druhý poločas byl opět ve znamení stejného scénáře - impotentní koncovka, nekvalita ve finální fázi. Soupeři stačila bojovnost a dobře organizovaná obrana. "

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " Nejhorší výkon v přípravě, sice nám chybělo několik hráčů základní sestavy, ale to nás neomlouvá. Náhradníci je plně nenahradili, k tomu když připočteme fakt, že ani stabilním hráčům základní sestavy se nedařilo, výsledkem je pak prohra z účastníkem nižší soutěže. Mrzí mě, že jsme prohráli s mužstvem, kterému jsme relativně nedávno nastříleli 9 branek. Domácím samozřejmě blahopřeji k vítězství. "

Fotoalbum z přípravného utkání s MOSTECKÝM FK U17 prohlížejte ZDE.