U17: SK Slavia Praha - FK Teplice 2:1 (0:0)

SK Slavia Praha U17 – FK Teplice U17 2:1 (0:0)

Branky FK Teplice U17 :

67´- vlastní branka ( Vaněk - Slavia ) - 0:1.

Branky SK Slavia Praha U17 :

72´- Čvančara - 1:1,

73´- Janoušek - 2:1.

Rozestavení FK Teplice U17 : 4 - 1 - 4 - 1

Sestava FK Teplice U17 : Blažek - Kafka, Burda ( 15.Baftijar ), Náhlovský, Radosta - Knapík © - Šmalcl, Kováč, Lácha, Černý ( 73.Vopat ) - Jirkovský ( 61.Šourek ).

Realizační tým FK Teplice U17 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Laibl Radim - asistent 1, Köck Vladimír - asistent 2, Novák Jaroslav - vedoucí.

Diváci : 70

Žluté karty : 76´ Čvančara ( Slavia ) - 43´ Baftijar ( Teplice ), 74´ Knapík ( Teplice ).

Průběh utkání slovy asistenta trenéra Radima Laibla : " Na neděli odpoledne byl stanoven výkop dalšího mistrovského utkání, tentokrát jsme se utkali v Horních Počernicích s týmem Pepi Bicana - Slavií Praha. Prvních 20 minut bylo ve znamení herní převahy domácích, ze které si ale nevypracovali žádnou šanci. Vyhrávali ale osobní souboje a sbírali odražené míče a v této fázi utkání byli lepším týmem. Zápas brzy skončil pro hostujícího Burdu, který se bez cizího zavinění zranil a musel střídat. Jak se blížil konec poločasu, tak se hra postupně vyrovnávala, ale šance ani na jedné straně stále nepřicházely. Druhý poločas se i nadále nesl v duchu bojovného utkání. V 55. minutě se po standardní situace dostal do velké šance hostující Černý, ale trefil na brankové čáře stojícího domácího obránce. V 67. minutě už propukla u hostů radost, když si po standardní situaci nešťastně vstřelil vlastní branku domácí Vaněk. Vedení jsme však neudrželi dlouho, v 71. minutě po nedorozumění Náhlovského s brankářem Blažkem se k jednoduchému nákopu za obranu dostal domácí Čvančara, který nepohrdnul darovanou možností ke skórování a bez problémů vyrovnal - 1:1. Hned vzápětí se po nepovedeném centru Kafky dostali domácí k rychlému protiútoku, který Janoušek zakončil pohotovou střelou zpoza obránce a zcela otočil výsledek utkání - 2:1. Hosté se hnali za vyrovnáním, ale vyjma několika standardních situací již více nestihli. "

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " Blahopřeji domácím k vítězství. Dnešní zápas byl spíše o bojovnosti, než fotbalovosti. Opět nám utekl začátek utkání, kdy jsme měli problémy s rychlou hrou domácích. Byl to podobný scénář jako v utkání se Spartou. Poté jsme již vyrovnali hru a byli jsme domácím více než rovnocenným soupeřem. V utkání jsme se ujali vedení a nic nenasvědčovalo tomu, že bychom o vítězství měli přijít. Bohužel rozhodla naivní chyba v obraně, která velmi pomohla domácím k vítězství. Stačila jednoduchá komunikace a nemuselo k tomu dojít. Ukážeme si dané chyby u videa, v klidu si je rozebereme tak, abychom je již v dalších zápasech neudělali a poučili se z nich ... V pondělí trénink ! "

Fotoalbum z mistrovského utkání s SK SLAVIA PRAHA prohlížejte ZDE.