U17: V sobotu 14.1. PU s Mosteckým FK U19

V SOBOTU 14.1. OD 13:00 ODEHRAJE TEPLICKÁ SEDMNÁCTKA ÚVODNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ NOVÉHO ROKU 2017 NA HŘIŠTI MOSTECKÉHO FK U19.

Utkání bude odehráno na UMT fotbalového areálu Souš v ulici Zdeňka Fibicha čp. 282, PSČ 434 01 Most.

Mapu fotbalového areálu Mosteckého Fotbalového Klubu o.p.s. najdete ZDE.

GPS souřadnice areálu Mosteckého FK: 50°49´67.650"N, 13°63´09.008"E

Plánovač trasy z teplických Stínadel do Mostu najdete ZDE.

Nominace FK TEPLICE U17 na přípravné utkání s MOSTECKÝM FK U19: bude hráčům oznámena po skončení pátečního odpoledního tréninku na Stínadlech ( ! )

Sraz nominovaných hráčů je v sobotu 14.1. dopoledne v 11:15 na recepci stadionu na Stínadlech. Odjezd autobusem společně s hráči FK Teplice U16 je v 11:30. Předpokládaný návrat zpět na teplická Stínadla je cca mezi 17:30 až 17:45.

Přípravné utkání MOSTECKÝ FK U17 vs. FK TEPLICE U16 má výkop v 15:00 hodin.

Hráči, kteří pojedou přímo do Mostu s rodiči mají sraz u kabin areálu Souš nejpozději ve 12:00 a budou s dostatečným časovým předstihem o této skutečnosti informovat SMS zprávou vedoucího mužstva. Děkujeme za pochopení.

Foto: areál Mosteckého Fotbalového Klubu o.p.s. v Souši

Hráči si na sebe vezmou : vycházkový set UMBRO - zimní bundu, tepláky, mikinu s kapucí a tričko UMBRO. Sebou nezapomenout : mikinu, šusťákovou bundu, bavlněné tričko UMBRO, termoprádlo ( dlouhý vrchní a dlouhý spodní díl ), chrániče holení a kotníků, úchyty chráničů v barvě stulpen ( žluté a bílé ), obuv vhodnou na UMT ( lisovky a nebo turfy ) a také obuv vhodnou na přírodní trávu ( lisovky nebo lisokolíky ), dále věci na koupání ( pantofle, ručník a sprchový gel ), pití, svačinu včetně ovoce a zeleniny a také proteinovou tyčinku na rychlé doplnění energie.