U17: VOŠ Roudnice U19 vs. FK Teplice 2:2

VOŠ a SOŠ ROUDNICE U19 - FK TEPLICE U17 2:2 (1:0)

Branky FK Teplice U17 :

59´- Knapík ( as.Černý ) - 1:1,

76´- Knapík ( as.Černý ) - 2:2.

Branky VOŠ a SOŠ Roudnice U19 :

10´- Brůža ( Roudnice ) - 1:0,

68´- Halada ( Roudnice ) - 2:1.

Rozestavení FK Teplice U17 : 4 - 1 - 4 - 1

Sestava FK Teplice U17 - 1.poločas : Nikiforov - Kafka, Burda, Zárybnický ©, Smékal - Knapík - Vopat, Černý, Baftijar, Jirkovský - Šourek.

Rozestavení FK Teplice U17 : 3 - 5 - 2

Sestava FK Teplice U17 - 2.poločas : Blažek - Lácha, Náhlovský, Burda - Zerner, Černý, Knapík ©, Baftijar, Smékal - Novák, Šmalcl.

Realizační tým FK Teplice U17 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Laibl Radim - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Žluté karty :

Průběh utkání slovy asistenta trenéra Radima Laibla : " První utkání v zimní přípravě na přírodní trávě jsme odehráli proti starším dorostencům Roudnice nad Labem, kde jsme momentálně na soustředění. Celý zápas jsme měli územní převahu, soupeře jsme přestříleli jednoznačně poměrem 20:6, šance jsme však neproměnili a spoustu zajímavých situací jsme ve finální fázi nedotáhli do konce. Nadšeně hrající domácí tým čekal trpělivě na naše chyby a hrozil z rychlým protiútoků, z jednoho takového se dostal v první půli do vedení. Ve druhém poločase sice nejlepší hráč na hřišti Knapík vyrovnal, aby se domácí opět dostali do vedení po velmi laxním zákroku studeného Blažka. Do konce zápasu ještě stačil vyrovnat opět Knapík, aby v posledních minutách odmítl vítězství Novák, který selhal v jasné příležitosti."

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " První poločas jsme prospali, takový profesorský přístup k utkání nemohl dopadnout jinak než naší inkasovanou brankou. Po poločasové živelnější "rozmluvě" jsme druhý poločas odehráli se ctí, kluci šli za vítězstvím, měli jsme velký tlak, ale úplně se nám výsledek utkání zvrátit nepodařilo. Pochvala pro domácí tým, který hrál s nadšením a bojovností. Do prvního mistrovského utkání nás čeká ještě hodně práce. "

Fotoalbum z přípravného utkání s VOŠ a SOŠ ROUDNICE U19 prohlížejte ZDE.