U17: Viktoria Žižkov - FK Teplice 0:2 (0:2)

-  P Ř Í P R A V N É   U T K Á N Í  -

Branky FK Teplice U17 :

20´- Baftijar ( as.Kányai,Novák ) 0:1,

22´- Šourek ( as.Jirkovský,Náhlovský ) 0:2.

Rozestavení FK Teplice U17 : 3 - 5 - 2

Sestava FK Teplice U17 : Nejedlý © - Burda ( 41.Zerner © ), Náhlovský ( 76.Burda ), Lácha - Kányai ( 41.Vopat ), Novák, Baftijar, Černý, Smékal - Šourek ( 55.Kányai ), Jirkovský ( 65.Kafka ).

Realizační tým FK Teplice U17 : Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Laibl Radim - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Statistiky utkání :

• Střely na branku 1:9 ( 0:7 ),

• Střely mimo branku 4:8 ( 3:3 ),

• Střely celkem 5:17 ( 3:10 ),

• Rohy 1:5 ( 1:2 ),

• Fauly 12:16 ( 7:9 ),

• Ofsajdy 1:1 ( 0:0 ).

Diváci : 50.

Žluté karty :

Průběh utkání slovy asistenta trenéra Radima Laibla : " Na umělé trávě v Horních Měcholupech jsme se v rámci přípravy utkali proti o soutěž níže hrajícímu soupeři. Do zápasu jsme nastoupili bez několika hráčů základní sestavy, ať už z důvodu zranění či plnění klubových povinností. V základní sestavě dostali příležitost hráči širšího kádru a zvláště v prvním poločase hráli velmi dobře. Soupeře dobře napadali, snahu o přímočarý, rychlý fotbal brzy přetavili v šance, ze kterých se urodily dvě brankové situace v podání Baftiara a Šourka. Ve druhém poločasu ztratila hra tempo, na obou stranách se objevilo větší množství zbytečných ztrát a nepřesností, hráči nepokračovali v nastolené trendu z prvního poločasu, a tak se do konce zápasu již nic nezměnilo."

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra Ladislava Jamricha : " Za první poločas určitě klukům pochvala, od první minuty hráli s chutí, dobře kombinovali, vycházelo jim také zakládání postupných útoků i rychlý přechod. Druhý poločas už takovou kvalitu neměl, kluci se dopouštěli zbytečných ztrát, chyběl jim pohyb a větší agresivita."

Fotoalbum z přípravného utkání s FK VIKTORIA ŽIŽKOV prohlížejte ZDE.