U18: AC Sparta Praha vs. FK Teplice 1:1

AC Sparta Praha U18    vs.         F K  T e p l i c e  U18

1:1 (1:0) - PK 5:4

Branka AC Sparta Praha U18 :

03´ - Radimský ( Sparta ) - 1:0.

Branka FK Teplice U18 :

81´ - Tamenieks ( Teplice ) - 1:1.

Rozestavení FK Teplice U18 : 4 - 2 - 3 - 1

Sestava FK Teplice U18 : Nejedlý - Zerner, Mocevičs, Smékal, Kányai © - Novák, Lácha ( 77.Dolejší ) - Kafka, Jirkovský, Ondrášek ( 60.Vopat ) - Šourek ( 60.Tamenieks ).

Realizační tým FK Teplice U18 : Růžička Petr - hlavní trenér, Novák Jaroslav - vedoucí.

Diváci : 55.

Rozhodčí : Švorc Jan - Zloch Roman, Andras Lukáš.

Žluté karty :

Komentář k utkání: " V mrazivém nedělním dopoledni zajížděla teplická osmnáctka na hřiště jednoho z největším favoritů soutěže a aktuálně druhého týmu ligové tabulky - týmu AC Sparta Praha U18. Letenští začali obrovským náporem a již ve třetí minutě se trefil po rohu hlavičkující Radimský, který z hranice malého vápna poslal domácí tým do vedení - 1:0. Celý první poločas Sparta jednoznačně dominovala a hosté měli zamotanou hlavu z rychlého přechodu do útoku, kdy se domácí dostávali k častému ohrožení teplické branky jen po několika málo dotecích z hlouby vlastní poloviny zejména rychlých přenášením hry z jedné strany na druhou a přímočarou snahou o co možná nejrychlejší zakončení. Ve druhém poločase se tepličtí začali lépe pohybovat a sparťané tak měli daleko méně prostoru ke kombinaci než v první půli. Žlutomodří také přidali na bojovnosti a do hry vložili tolik potřebné srdíčko. Přes mnoho dalších šancí domácích, ale pozorná defenzíva hostů a zejména skvěle chytající brankář Sklářů Nejedlý již nedovolili domácím do závěrečného hvizdu rozhodčího skórovat, přestože od 80.minuty hráli pouze o deseti, když kvůli zranění nedohrál teplický stoper Smékal. I přes tento hendikep ale Teplice dokázali skórovat v 81.minutě střídajícím útočníkem Tamenieksem, který vybojoval míč na vápně a skvěle trefenou křižnou střelou do vzdálenějšího rohu domácí branky nedal brankáři Adámkovi vůbec žádnou šanci - 1:1. Druhý bonusový bod nakonec získala v penaltové loterii Sparta, když se z 6-ti exekutorů v rudém mílil pouze jediný. "

Fotoalbum z mistrovského utkání s AC SPARTA PRAHA prohlížejte ZDE.