U18: FK Teplice vs. FK Ústí n.L. U19 - 1:4

FK Teplice U18      vs.      FK Ústí n.Labem U19

1:4 (0:2)

Branka FK Teplice :

57´ Frána ( penalta ) - 1:2.

Branky FK Ústí nad Labem :

18´ Richtár - vlastní ( Teplice ) - 0:1,

40´ Dobiáš ( Ústí ) - 0:2,

62´ Mužík ( Ústí ) - 1:3,

90´ Turek ( Ústí ) - 1:4.

Rozestavení FK Teplice U18 : 4 - 2 - 3 - 1

Sestava FK Teplice U18 : Košťál - Kafka ( 66.Zerner ), Burda, Náhlovský, Kányai (K) - Dolejší, Novák - Richtár, Radosta ( 60.Šourek ), Šmalcl ( 46.Matkovič ) - Frána.

Realizační tým FK Teplice U18 : Kolínek Jaroslav - hlavní trenér, Köck Vladimír - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Statistiky utkání :

• Střely na branku 4:8 ( 3:5, 1:3 ),

• Střely mimo branku 6:5 ( 5:1, 1:4 ),

• Střely celkem 10:13 ( 8:6, 2:7 ),

• Vyložené šance 5:3 ( 3:1, 2:2 ),

• Rohy 6:8 ( 5:5, 1:3 ),

• Fauly 6:11 ( 2:5, 4:6 ),

• Ofsajdy 0:2 ( 0:1, 0:1 ).

Diváci : 70.

Rozhodčí : Plzák Daniel - Kuriljak Ivan, Harenčák Jan.

Žluté karty: 63´ Bechyně ( Ústí ).

Komentář Jaroslava Kolínka, trenéra FK Teplice U18: " Za tři dny jsme doma v Ledvicích nastoupili proti Ústí nad Labem a chtěli zúročit výkony z předešlých utkání. Ale lehkovážný přístup hráčů a nepřizpůsobení se soupeři v motivaci a nasazení nás odsoudili do role, kdy jsme v utkání tahali za kratší konec. Vždy začínám u sebe a i já musím říct, že jsem se netrefil do sestavy a možná i předzápasová příprava nesplnila očekávání jaké jsem od výkonu hráčů měl. Tak, jak jsme do utkání vstoupili, tak se i celé odvíjelo. Do první šance se dostali hosté, kdy jsme jim doslova namazali do samostatného nájezdu, ale tuhle šanci ještě Blažek vychytal. Pak jsme si díky standardním situacím vytvořili dvě velké šance, ale brankář hostí vždy skvěle zasáhl. No a když už to vypadalo, že se zklidníme a budeme hrát svůj fotbal přišla situace, kdy jsme si nepochopitelně vstřelili vlastní gól, který odstartoval vlnu nervozity a nepřesností. Ta vyvrcholila při ztrátě míče a druhé brance v naší síti, která určila poločasový stav 0:2. O poločase jsme si celkem drsně něco řekli a když Frána proměnil pokutový kop po ruce ( po shlédnutí videa naprosto jasné ruce ) hostí, vypadalo to, že by jsme mohli utkání převážit na svoji stranu. Ale opět naše neskutečná chyba, kdy se srazí dva naši hráči, darovala soupeři třetí branku, po které jsme už nenašli jakoukoliv sílu utkání zvrátit a ba naopak jsme ještě inkasovali a to buďme rádi, že jen jednou. V našem týmu byli dva hráči, kteří odvedli velmi dobrý výkon a i když to moc nedělám vyzdvihovat jednotlivce, tak Radosta a Dolejší si svým výkonem zaslouží moji pozornost a pochvalu.

Nevadí mi to, že jsme prohráli, ale jak ? Motivaci, úsilí a nasazení měl soupeř daleko větší. A co mě nejvíce vadí, jsou opakující se chyby, které si říkáme, ukazujeme na videu a stejně je opakujeme a děláme znovu a znovu. Tohle už je o zodpovědnosti každého hráče, aby si uvědomil, jaký znak na dresu má a za jaký klub hraje a co tedy obnáší vstoupit na Stínadla. Protože tam se nehraje hra o ježka v kleci, ale sídlí tam klub FK Teplice."