U18: Mostecký FK U19 vs. FK Teplice 1:1

Mostecký FK U19    vs.         FK Teplice U18

1:1 (0:0)

Branka FK Teplice U18 :

77´ - Zaspal ( penalta ) - 0:1.

Branka Mostecký FK U19 :

87´ - # 7 ( MFK ) - 1:1.

Rozestavení FK Teplice U18 : 4 - 2 - 3 - 1

Sestava FK Teplice U18 : Nejedlý - Kafka, Burda, Zerner, Kányai - Novák, Šmalcl - Vopat ( 36.Šourek ), Černý, Liška - Zaspal.

Realizační tým FK Teplice U18 : Kolínek Jaroslav - hlavní trenér, Köck Vladimír - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Žluté karty : - - -

Komentář Jaroslava Kolínka, trenéra FK Teplice U18: " Po dvou tréninkových utkáních s naší U19, kdy jsme po nesebevědomém výkonu dostali 12 gólů, jsme nastoupili k prvnímu přípravnému utkání proti mostecké U19. I když je mezi kluby velká rivalita bylo to naprosto férové utkání, které mělo nasazení a velmi dobré tempo. My jsme se prezentovali velmi slušným fotbalem, s rychlým přechodem do útoku a vytvořili si za utkání poměrně dost šancí. Branku jsme však vstřelili až v 77. minutě, kdy se po faulu na Černého prosadil z penalty Zaspal. Celé utkání jsme si znehodnotili 3 minuty před koncem, kdy jsme neudělali nic navíc, soupeře jednoduše pustili do obrovské šance a ten ji bezpečně proměnil. Tady se ukázalo jak je důležité hrát do konce utkání. A i když jsme do 87. minuty měli herní převahu a více brankových příležitostí, tak za posledních 5 minut jsme mohli i prohrát. Po inkasované brance v naší síti Most ožil a měl obrovskou snahu utkání zvrátit, což jsme ustáli a utkání tak skončilo remízou 1:1. Je sice začátek, ale my si utkání pořádně na videu rozebereme. S aktivitou, nasazením i hrou můžeme být spokojeni, avšak my se potřebujeme naučit i vyhrávat. A chceme-li v soutěži být úspěšní, je třeba taková utkání zvládat. "

Fotoalbum z přípravného utkání s MOSTECKÝM FK U19 prohlížejte ZDE.