U19: FK Teplice vs. FC Vysoč.Jihlava 2:1pen

Ve třetím jarním ligovém kole dokázal teplický nejstarší dorost vybojovat dva mistrovské body na domácím hřišti s Jihlavou. V normální hrací době skončilo utkání remízou 1:1 a druhý bod získali žlutomodří po penaltovém rozstřelu hlavně díky skvělému výkonu domácího brankáře Luďka Němečka.

Jak utkání s Jihlavou hodnotil hlavní trenér teplické devatenáctky pan Václav Budka: "Začátek zápasu nám vůbec nevyšel. Několik zbytečných faulů a chybná přihrávka Berešíka nastartovala Jihlavu. Po brance hostů se  hra vyrovnala a my neproměnili vyloženou příležitost, kdy Hruštince vychytal brankář hostí. Po změně stran jsme se snažili, ale šancí bylo pomálu. Naše vyrovnání zařídili v 57.minutě přihrávající Vobecký a skórující Šilhan. V závěrečném penaltovém rozstřelu ukázal opět svoje kvality náš brankář Luděk Němeček a zajistil nám tak důležitý druhý bod."

Utkání očima teplického kapitána Ladislava Kučery: "Myslím si, že utkání s Jihlavou bylo vyrovnané. Bylo to dnes spíše o bojovaní než o kombinování. Vytvořili jsme si dost šancí, ale nedokázali je využít, což je bohužel škoda. V některých fázích zápasu jsme byli málo ve hře, dělali zbytečné chyby a tím se soupeř dostával do gólových příležitostí, ve kterých nás většinou podržel Luďa Němeček. Jsem rád, že jsme zvládli pokutové kopy a doufám, že příště již získáme tři body."

- I.Celostatní liga dorostu U19 -

F K  T E P L I C E  vs. FC VYSOČINA JIHLAVA

2:1pen (0:1)

Branky: 57´ ŠILHAN (Teplice) - BOJO (Jihlava)