U19: FK Teplice vs. SK Dynamo ČB 0:2

FK Teplice U19      vs.        SK Dynamo ČB U19

0:2 (0:2)

Branky SK Dynamo České Budějovice U19 :

09´- Lindák - 0:1,

32´- Šplíchal - 0:2.

Sestava FK Teplice U19 : 30 Nejedlý - 2 Náhlovský ( 46. Radosta ), 4 Vyleta, 6 Knapík, 8 Vobecký, 9 Kokeš ©, 11 Schettl ( 59. Kováč ), 12 Vepřovský, 14 Frána ( 75. Ondrášek ), 15 Matkovič, 17 Šilhan.

Realizační tým FK Teplice U19 : Pekař Jakub - hlavní trenér, Budka Václav - asistent, Záveský Zbyněk - vedoucí, Neckář Pavel - lékař.

Sestava SK Dynamo České Budějovice U19 : 22 Janáček - 2 Kočí, 3 Jáša ©, 4 Dolejšek ( 25. Zachař ), 5 Pařízek, 7 Lindák, 10 Kadlec R. ( 90. Kadlec V. ), 11 Kalousek, 12 Šplíchal ( 83. Malecha ), 15 Ardamica, 19 Rauscher.

Realizační tým SK Dynamo České Budějovice U19 : Švantner Pavol - hlavní trenér, Mertl František - asistent 1, Nevšímal Lukáš - asistent 2, Čapek Jan - vedoucí.

Žluté karty: 45´ Zachař ( Budějovice ).

Rozhodčí: Flimmel Milan - Vaňkát Zdeněk, Teuber Ivan.

Stadion: Litvínov - UMT Lomská

Diváků: 50.

Komentář k utkání z webu SK Dynamo České Budějovice:

S jednou změnou oproti poslednímu zápasu nastoupilo Dynamo do utkání v Teplicích. Na středu hřiště nahradil Jana Malechu Rostislav Kadlec a zařadil se po bok Jakuba Pařízka. Do zápasu vstoupilo Dynamo velmi dobře. Bylo aktivnějším týmem, vypracovalo si brankové příležitosti a jednu dokázalo přetavit ve vedoucí branku. Dlouhou kombinaci dokázal proměnit křídelník Martin Lindák a Jihočeši vedli - 0:1. Po inkasované brance přidaly Teplice na aktivitě, začaly více držet balon. Černobílí podnikali rychlé brejky a jeden z nich skončil druhou brankou v zápase. Trefil se kanonýr Martin Šplíchal - 0:2.

Druhý poločas často připomínal více boj než kombinační fotbal. Aktivnějším týmem byli Severočeši, kteří si dokonce vypracovali pokutový kop. Došlo ale k málo vídané situaci. Jeden z domácích udělal fair play gesto a odpískaný pokutový kop odvolal. V závěru zápasu mohli Jihočeši několikrát navýšit své vedení, ale proměněné šance je nemusely vůbec mrzet. Ze severu Čech si přivezli všechny tři body.