U19: FK Teplice vs. SK Kladno 2:4

V sobotu dopoledne od 11 hodin se teplická devatenáctka střetla na UMT Anger v Trnovanech s týmem SK Kladno. Svěřenci trenérů Václava Budky a Petra Růžičky stejně starým hráčům Kladna nakonec podlehli po výsledku 2:4.

Jak duel s Kladnem hodnotí hlavní trenér Václav Budka: "Utkání se určitě nehrálo jak bychom potřebovali. Směrem do defenzívy jsme nehráli dobře. Působili jsme celý zápas unaveným dojmem. Naopak hosté překvapili hezkým a účelným fotbalem. Máme týden na to, abychom dobře trénovali a dali se dohromady."

Hodnocení utkání obráncem Dominikem Mikiskou: "Zápas se nam nepodařil. Kladno hrálo jednoduchý fotbal a vycházelo jim všechno, nám se nedařilo téměř nic. Hráli jsme bez pohybu a nedostávali se do šancí. Když už jsme se do nějaké dostali, tak jsme ji neproměnili."

Utkání očima forvarda Vojty Šilhana: "V utkání nám chyběl větší entuziasmus a zaujetí pro hru, zbytečné ztráty míče v kombinaci vyústili v brejky a obdržené góly. Směrem dopředu jsme měli celkem slušnou připravnou fázi, ale bohužel jen po vápno. Chyběla nám efektivita v zakončení, soupeř nás předčil právě v efektivitě a zaujetí."

FK TEPLICE U19 - SK KLADNO U19

2:4 (1:3)