U19: SK Sigma Olomouc vs. FK Teplice 2:1pen

Ve 21.kole I.Celostátní dorostenecké ligy U19 získali nejstarší tepličtí dorostenci bod na hřišti aktuálně třetího týmu ligové tabulky SK Sigma Olomouc, když po 90-ti minutách svítil na ukazateli skóre stav 1:1 po brankách olomouckého Baďury a teplického Webera. V závěrečné penaltové loterii byli nakonec šťastnější domácí Hanáci a získali tak navíc druhý bonusový mistrovský bod.

Jak utkání v Olomouci hodnotí hlavní trenér teplické devatenáctky pan Václav Budka: „První poločas byli domácí pohyblivější a měli více ze hry. Lehce jsme inkasovali první branku po rohovém kopu a naopak velkou šanci měl Žitný, ale domácí brankář výborně zareagoval. Druhý poločas byl konečně dle našich představ, tak jak to má vypadat. Kombinace v pohybu a radost z fotbalu. Podařilo se nám v 72.minutě vyrovnat a měli jsme i na víc. Na penalty jsme prohráli."

Utkání očima teplického záložníka Jakuba Kokeše: „První zápas, ze kterého jsem měl opravdu radost. I když jsme znovu inkasovali jako první, tak jsme se dokázali zvednout a ve druhém poločase předvést velmi dobry výkon. Sahali jsme i po lepším výsledku, ale musíme být spokojeni i s jedním bodem. V příštím zápase už musíme bodovat naplno.“

Jak utkání v Olomouci viděl další teplický záložník Lukáš Čisár: „V prvním poločase jsme byli horším týmem, málo jsme kombinovali a jenom nakopávali balony. Ve druhé půli jsme zlepšili kombinaci, hráli fotbal, který nás baví a byli jsme i lepším týmem. Podle mě jsme odehráli velmi slušný zápas.“

- I.Celostatní liga dorostu U19 -

SK Sigma Olomouc    vs.   F K  T E P L I C E

2:1pen (1:0)

Branky:    17´ Baďura (Olomouc) - 72´ Weber (Teplice)