V pátek na Stínadla dorazí Bohemians Praha 1905

​Nevydařený zápas ve Zlíně už je minulostí, Tepličtí na něj chtějí co nejrychleji zapomenout. Nejlépe pak domácí výhrou nad Bohemkou, která na Stínadla přijede už v pátek. Hrát se v tento nezvyklý termín bude kvůli úternímu pohárovému duelu v Táboře, kde bude žlutomodrým soupeřem Táborsko. Duel s Klokany startuje v 18 hodin.

Mužstvo Bohemians Praha 1905 zatím za šest kol nastřádalo 9 bodů, tedy o jeden více než Teplice. Doma se mu tradičně daří mnohem více než venku, svěřenci kouče Haška ale dokázali remizovat na Spartě i v Brně. Tým provází špatná produktivita, čtyři střelci mají po gólu.

To Skláři stříleli do černého mnohem častěji, ve Zlíně ale vyšli na prázdno, což trenéra Daniela Šmejkala hodně trápilo, stejně jako samotné hráče. „Trenér nám vyčítal, že jsme se necpali do zakončení, a i když to vypadalo herně dobře, tak jsme vůbec nebyli pro branku Zlína nebezpeční. To nás nakonec stálo body,“ vrací se k duelu na Moravě Jan Rezek, jeden ze zkušených ofenzivních hráčů teplického družstva.

Proti Bohemce by mělo být vše jinak. „Ve Zlíně jsme neměli moc šancí. Domácí hráli bojovně, bylo tam hodně soubojů. Podobný zápas nás ale čeká i v pátek, také Bohemians hrají podobně. Čekám hodně nakopávaných míčů na vysoké hráče,“ vyhlíží páteční duel mladičký stoper Alex Král, který s největší pravděpodobností nastoupí i potřetí v řadě od samého začátku.

Teplicím totiž bude chybět ve Zlíně vyloučený Aleksandar Šušnjar. Hrát nebude ani dlouhodobě zraněný Jakub Hora, jinak jsou všichni Šmejkalovi muži fit. Na jaře žlutomodří Bohemians porazili 1:0.

Nezapomeňte, že zápas FK Teplice – Bohemians Praha 1905 se hraje už v pátek od 18 hodin! Podle sázkových kanceláří jsou favoritem domácí hráči, přijďte je proto povzbudit z plných plic k očekávanému vítězství! Počínaje tímto zápasem navíc tepličtí hráči za každý svůj gól, asistenci či vychytané čisté konto v případě brankářů věnují na transparentní účet charitativního projektu #newlegs po tisícikoruně.