Ve čtvrtek Teplice v rámci Kopeme za fotbal přivítají Hadačku

V rámci projektu Kopeme za fotbal přivítají tepličtí hráči během reprezentační přestávky tým Trafo Hadačka. Hrát se bude přímo v areálu na Stínadlech ve čtvrtek 1. záři od 17:00 na hřišti "Mexiko".

Trafo Hadačka je tým ze 4. třídy skupiny B na Plzeňsku. Pro tento tým půjde o zajímavou prověrku před prvním kolem této soutěže, které jeho hráči odehrají v sobotu 10. září na hřišti Horní Břízy.

Projekt společnosti Gambrinus, Kopeme za fotbal, odstartoval v roce 2010. Kromě materiální podpory pro týmy od nejnižší soutěže po okresní přebor dává klubům možnost soutěžit o exkluzivní okamžiky s celky ePojisteni.cz ligy. Kromě setkání s profesionály mohou také vyhrát trénink s koučem z první ligy a mnoho dalších zajímavých cen.